Kwadratowy kosz parkowy do wkopania w ziemię

(kod: 15912) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
499 zł 379 zł i dostawa GRATIS!
  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15912

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kwadratowy kosz parkowy do wkopania w ziemię idealnie wpasowuje się w parkowy, krajobraz. Stylowy wygląd, estetyka wykonania i drewniane elementy kosza sprawiają, że tworzy on spójną całość z parkową zielenią.

Podczas wybierania kosza, który ma stanąć na wolnym powietrzu, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób, w jaki kosz został wyprodukowany i czy jest on odporny na często zmieniające się warunki atmosferyczne. Kwadratowy kosz parkowy do wkopania w ziemię wykonany jest nie tylko z estetycznego, ale również naturalnie odpornego na działanie wszystkich warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr czy mróz, drewna olchowego. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej zwiększyć odporność kosza, drewno obrobiono, odpowiednio zaimpregnowano i dwukrotnie pomalowano lakierem. Kolor drewnianych elementów kosza to stylowy teak, który świetnie wygląda zwłaszcza w przestrzeni parkowej.

Kosz sprzedawany jest bez wkładu. Istnieje możliwość dokupienia metalowego wkładu z popielniczką.

Rama wykonana jest natomiast ze stalowych płaskowników malowanych farbą na kolor czarny metodą natryskową. Zwiększa to wytrzymałość stali na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych i  zabezpiecza stalowe elementy przed rdzą.

Kwadratowy kosz parkowy do wkopania w ziemię  dostępny jest w prezentowanej wersji z dwiema nogami do wbetonowania oraz czterema do przytwierdzenia do podłoża. Dzięki tym dwóm wariantom do wyboru, ten elegancki wysoki kosz można ustawić nie tylko w parkach, ale również na ulicach, deptakach i w dowolnej przestrzeni miejskiej.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Wymiary elementów zestawu:

Kwadratowy kosz parkowy do wkopania w ziemię - wymiary

  • Wysokość kosza: 100 cm
  • Profil nóżek: 50x30x2
  • Szerokość zewnętrzna: 38 cm
  • Długość zewnętrzna 38 cm
  • Szerokość wewnętrzna 32 cm
  • Długość wewnętrzna 32 cm
  • Głębokość na wkład: 47 cm

Dostawa i montaż mebli:

Kosz dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

W wariancie podstawowym kosz dostarczany jest w formie części do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Kosz objęty jest 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×