Ława szklana prostokątna ETER

(kod: 13965) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 13965

Opis produktu

Ława szklana prostokątna ETER, jest oryginalną propozycją ławy do salonu. Konstrukcja posiada kilka praktycznych modyfikacji tj. dwie nogi, stabilna podstawa i połączenie nóg stabilizujące położone na podłożu (zamiast klasycznej półki).

Blat stanowi szyba szklana, która jest przezroczysta, wariant kolorystyczny dotyczy możliwości wyboru koloru podstawy blatu. Dostępne kolory to biały połysk, czarny połysk oraz kolory matowe drewnopodobne dąb sonoma, avola brąz.

Materiał użyty do produkcji ławy prostokątnej to płyta MDF, w wykończeniu drewnopodobnym pokryta jest folią firmy HORNSCHUCH, w przypadku wykończenia w wysokim połysku zastosowana jest płyta MDF Super Połysk, która dodatkowo pokryta jest folią ochronną dodatkowo zabezpieczajacą przed uszkodzeniami transportowymi i zarysowaniami. Folię tę usuwa się po zakończeniu montażu mebli.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 120 cm
  • szerokość 60 cm
  • wysokość 45 cm
  • szerokość nogi: 11 cm
  • szerokość podstawy nogi: 34 cm
  • wysokość wzmocnienia między nogami: 11 cm

Dostawa i montaż mebli:

Stolik kawowy dostarczamy w 2 kartonach, w stanie do samodzielnego złożenia. Do  przesyłki dołączamy czytelną instrukcję montażu wraz ze wszelkimi niezbędnymi elementami mocowania.

Wymiary paczek

  • Paczka 1: 88 x 30 x 16 cm - waga 11 kg
  • Paczka 2: 126 x 69 x 4,5 cm - waga 24 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×