Ława Orion - Joker

525 zł

Produkt niedostępny

kod: 10019

Opis produktu

Ława Orion - Joker ze wzorem szachownicy to oryginalny kwadratowy stolik kawowy, który doda szczególnego uroku do Państwa salonu. Zaś praktyczne wymiary 90 x 90 cm i kształt kwadratowy pozwalają na swobodne i wygodne ustawienie niezbędnych salaterek z ciastkami, szklanek, filiżanek z kawą i położenie książki. Wysokość 45 cm to standardowy wymiar pasujący do narożników, sof, kanap, czyli mebli typowo salonowych.

Ława Orion dostępna jest w zaproponowanym wariancie kolorystycznym szachownicy, czyli czarno-biały w wysokim połysku.

Materiałem użytym do produkcji jest płyta MDF z wykończeniem w wysokim połysku w technologii Super Połysk, która jest najwyższej jakości Płyta dodatkowo posiada zabezpieczającą folię ochronną, którą usuwa się po zakończeniu montażu.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • szerokość: 90 cm
  • długość: 90 cm
  • wysokość: 45 cm
  • wymiary nogi w przekroju: 9 cm x 9 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Paczka: 69 cm x 69 cm x 16 cm o wadze: 23 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×