Leżak hamakowy L210 Casera

Leżak hamakowy L210 Casera sklep internetowy opinie ceny komentarze
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 08891) La Siesta
Leżak hamakowy L210 Casera wykonany został z całkowicie organicznej bawełny , pochodzącej z ekologicznych upraw. Przy tworzeniu hamaka L210 nie używano pestycydów, fungicydów, ani insektycydów. Najwyższa jakość materiałów z jakich wy... pełny opis
651 zł
+ dostawa 25 zł
Kup na raty: 20 x 33,80zł
Wysyłka do 3 tygodni
kod: 08891

Opis produktu

Leżak hamakowy L210 Casera wykonany został z całkowicie organicznej bawełny, pochodzącej z ekologicznych upraw. Przy tworzeniu hamaka L210 nie używano pestycydów, fungicydów, ani insektycydów. Najwyższa jakość materiałów z jakich wykonano leżak hamakowy z serii Casera zapewnia komfort oraz pełne bezpieczeństwo jego użytkowania. Ponadto leżaki Casera zostały ręcznie wyprodukowane w tradycyjnym kolumbijskim stylu, a ich jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami.
Leżak hamakowy L210 Casera jest przeznaczony do użytku przez całą rodzinę. Będzie idealnym miejscem odpoczynku zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Wymiary:
wymiary materiału: 130 x 210 cm
wysokość od dołu fotela do uchwytu mocującego: 185 cm
szerokość drążka: 140 cm
dopuszczalna waga: 160 kg

Kluczowe parametry:

Kolor brązowy
Rodzaj fotel
Ilość miejsc dwuosobowy
Typ hamaka fotel hamakowy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.