Leżanka z technorattanu z baldachimem Reina Czarna

Reina Czarna leżąnka technorattanowa
kliknij i zobacz 7 zdjęć
  • Primo
  • Secondo
Technorattanowa leżanka do ogrodu Reina Czarna jest idealną propozycją dla każdego, kto marzy o prawdziwym luksusie w zaciszu swojego ogrodu. Obszerne rozmiary łóżka, miękki materac i poduszki, kremowy baldachim chroniący przed słońce... pełny opis
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 16245

Opis produktu

Technorattanowa leżanka do ogrodu Reina Czarna jest idealną propozycją dla każdego, kto marzy o prawdziwym luksusie w zaciszu swojego ogrodu. Obszerne rozmiary łóżka, miękki materac i poduszki, kremowy baldachim chroniący przed słońcem – korzystając z tej leżanki można się poczuć niczym na egzotycznej plaży. Piękny i wyjątkowo komfortowy mebel zapewni wypoczynek na najwyższym poziomie.

Letto primo plecionka

Podstawę konstrukcji obszernego łóżka ogrodowego Reina Czarna stanowi aluminiowy stelaż. Jest on bardzo wytrzymały i odpowiednio zabezpieczony przed korozją. Konstrukcja pokryta została płaską, technorattanową plecionką w kolorze czarnym. Technorattanowe włókna zostały ręcznie wyplecione na stelażu, a sam materiał jest odporny na promieniowanie UV, wodę i temperatury. Dzięki wysokiej jakości materiałom komplet długo będzie wyglądał jak nowy, a my będziemy mogli cieszyć się jego wyjątkowym komfortem.

Leżanka technorattanowa Letto Primo poduszka

Leżanka ogrodowa Reina Czarna posiada rozkładany baldachim, a dołączone do zestawu wygodne poduszki mają zdejmowane poszewki. Grubość materaca to aż 12 cm – zapewni on wyjątkową wygodę osobom korzystającym z łóżka ogrodowego. Wszystkie poduszki zaimpregnowane zostały teflonem, który zwiększa ich odporność na wodę. Leżanka dostarczana jest w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej, w ubezpieczonej przesyłce.

Zobacz także powiązane: leżaki technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Leżanka z technorattanu z baldachimem Letto Primo

  • Średnica: 180 cm
  • Wysokość plecionki (tył): 85 cm
  • Wysokość plecionki (przód): 27 cm
  • Grubość poduszki: 12 cm
  • Wysokość z rozłożonym baldachimem: 140 cm
  • Waga: 36 kg

Dostawa i montaż mebli:

Leżanka Reina Czarna dostarczana jest w całości za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.

Gwarancja:

Leżanka objęta jest 24 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.