Technorattan Ligurito Off White Elite – luksusowe meble na taras widziane okiem Klienta!

Zakup mebli na taras nie jest decyzją łatwą. Szczególnie jeśli decydujemy się na model z wyższej półki, którego koszt często sięga kilku tysięcy złotych. Zakupy przez internet niosą ze sobą pewną dozę niepewności, różnego odwzorowania kolorów w zależności od ustawień monitora itp. Dbając o najwyższą satysfakcję i zadowolenie naszych klientów przedstawiamy zdjęcia mebli z serii Ligurito Off-White Elite & Taupe marki Gardinetta w realnych aranżacjach na tarasach i w ogrodach naszych zadowolonych Klientów!

Ligurito Off White Elite - Meble z technorattanu

 

Meble ogrodowe Ligurito Off-Wihte

Na zdjęciu prezentujemy najczęściej wybierany przez Klientów zestaw Ligurito V – składający się z czterech modułów i stolika. Klientowi wykonującemu zdjęcie udało się idealnie zaprezentować najważniejszą zaletę mebli modułowych – możliwość ich praktycznie dowolnego przestawiania i dostosowywania do narzuconych nam przez architektów proporcji balkonów i tarasów.

Meble ogrodowe Ligurito Off White

Modułowa budowa pozwala na praktycznie dowolne przestawianie elementów w zależności od tarasu

Gardinetta Ligurito Off-White Elite & Taupe

Na zdjęciu widoczny jest zestaw Ligurito V Off-White Elite z dodatkowym modułem środkowym i fotelem

Komplet technorattanowy Ligurito idealnie łączy elegancję z funkcjonalnością. Jego zaokrąglone krawędzie sprawiają, że nie musimy z duszą na ramieniu obserwować bawiących się w jego pobliżu dzieci. Szyba zamontowana na technorattanowym stoliku jest hartowana, a w związku z tym bezpieczna. Mocowana jest na 4 małe przyssawki, które sprawiają, że nie będzie się przesuwała. Powyżej na zdjęciu przykład jak zaaranżować Ligurito w rodzinnym ogrodzie.

Meble ogrodowe Ligurito Off-White Elite

Każdy z modułów może funkcjonować niezależnie, ale można je trwale połączyć w kanapę.

Ważną zaletą mebli modułowych jest możliwość ich stopniowej rozbudowy. Jeśli po otrzymaniu przesyłki uznają Państwo, że zakupiony zestaw jest zbyt mały można łatwo uzupełnić go o kolejne moduły.

Leżak technorattanowy Ligurito Off-White

Istnieje możliwość rozbudowy zestawu o dodatkowe elementy – m.in leżaki z poduszką, bądź skrzynie na poduszki

Okrągły technorattan Ligurito Off-White

Meble rattanowe coraz częściej znajdują zastosowanie również we wnętrzach – estetyką nie odbiegają id innych tego typu elementów.

Ligurito Off White Elite - technorattan okrągły

Meble Ligurito wykonane są z technorattanu. Nie jest to jednak najpopularniejsza plecionka płaska, a jej okrągła wersja przecięta na pół. Meble bardzo przypominają rattan naturalny zachowując jednocześnie wszystkie korzystne właściwości materiałowe plecionki sztucznej. Efekt naturalnej plecionki zostaje podkreślony dodatkowo strukturą technorattanowych pasemek, która nie jest błyszcząca tylko delikatnie szczotkowana, ale – co bardzo ważne – jest przyjemna w dotyku w przeciwieństwie do niektórych plecionek z technoratanu.

Meble technorattanowe Ligurito Off White Elite

Meble z serii Ligurito Off-White wykonane są z okrągłej plecionki technorattanowej, dostępne w komplecie z szarymi poduszkami

Kanapa technorattanowa Ligurito stworzona z dwóch modułów narożnych i jednego środkowego pozwoli na wygodny wypoczynek w pozycji horyzontalnej. Dzięki dwóm dodatkowym poduszkom bocznym i dwóm jaśkom leżąc na sofie możemy poczuć się tak, jakbyśmy kładli głowę na mięciutkich jak puch obłokach. Wyobraźcie sobie jak skutecznie można wypocząć leżąc w ogrodzie lub na balkonie na tych sprężystych poduchach obserwując szybujące po niebie chmury…

Meble rattanowe Ligurito Off-White

Meble z serii Ligurito Off-White Elite doskonale sprawdzą się nie tylko na tarasie, ale i we wnętrzu

Meble technorattanowe Ligurito Off White

Za komfort wypoczynku w kluczowej mierze odpowiadają grube i sprężyste poduszki. W tej serii dostępne w kolorze taupe.

Prezentowane zdjęcia są realnymi fotografiami wykonanymi przez Klientów w warunkach domowych. W zależności od sprzętu użytego do wykonania zdjęć, oraz nasłonecznienia itp ich kolorystyka może się różnić. Wierzymy jednak, że taka prezentacja będzie bardziej wiarygodna niż suche, katalogowe fotografie.

Meble balkonowe Ligurito Off-White

Do wszystkich miłośników zwierząt – nie bójcie się jasnych kolorów! Posiadając kota lub psa, który lubi wylegiwać się na kanapie, nie jesteśmy skazani na meble ogrodowe w ciemnych kolorach. Możemy cieszyć się najnowszymi trendami i kupić zestaw w jasnym odcieniu. Wszystko dzięki temu, że poszewki posiadają suwaki. Można je prać w pralce w niskiej temperaturze. Poszewki pokryte są impregnatem, więc brud przywiera do nich nieco trudniej, niż w przypadku tkanin bez żadnego zabezpieczenia. Docenicie to zwłaszcza podczas rodzinnych spotkań. Rozlany sok z czarnych porzeczek będzie można teraz  z poduszek po prostu… strzepnąć :).

Sofa technorattanowa Ligurito Off-White

Z dwóch modułów narożnych można stworzyć wygodną kanapę z grubymi poduszkami.

Meble wykonane z okrągłego technorattanu sprawdzą się w różnych wnętrzach, tych nowoczesnych, klasycznych, jak również w mieszance różnego rodzaju stylów, gdzie ich funkcją powinno być nawiązanie do tradycyjnego rattanu.

Zestaw mebli ogrodowych Ligurito Off - White


Polecamy inspiracje:

Autor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeden komentarz do wpisu “Technorattan Ligurito Off White Elite – luksusowe meble na taras widziane okiem Klienta!”
  1. Halina Lipiec 5, 2015 at 09:31 #

    Meble są bardzo piękne, ale niestety drogie. Poczekam ,może będzie przecena. Pozdrawiam.

     

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!