Ostatnie sztuki - kup teraz!

Link nowoczesny stolik kawowy Dąb Stirling

(kod: 21261) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
  • Stirling
  • Sonoma
Link nowoczesny stolik kawowy Dąb Stirling to elegancki mebel do salonu. Został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, gdzie zadbano o każdy szczegół.  Prezentowany na zdjęciu poniżej kolor to dąb sonoma - inny niż ... pełny opis

459 zł

329 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 19.07.2018
Zamów do: g. 14:00, czwartek, 19.07.2018
Pozostało: 15h 30min
kod: 21261
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Link nowoczesny stolik kawowy Dąb Stirling to elegancki mebel do salonu. Został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, gdzie zadbano o każdy szczegół. 

Prezentowany na zdjęciu poniżej kolor to dąb sonoma - inny niż kolor w przedstawionej ofercie.

Stolik kawowy Stirling - aranżacja

Płyta laminowana z której złożony jest stolik, ma strukturę trójwymiarową i matową. Użycie obrzeży w technologii ABS  pozwoliło na zwiększenie wytrzymałości na zarysowania, wyższą temperaturę i wilgotność. Obrzeża te wyróżniają się również składem bardziej przyjazny środowisku, nie posiadają w składzie chloru, szkodliwych związków ropopochodnych i metali ciężkich. Co więcej nadają się do recyklingu, dzięki czemu są bardziej ekologiczne od znanych obrzeży PCV.

Stolik kawowy Stirling

Link nowoczesny stolik kawowy Dąb Stirling to praktyczny element pomieszczenia dziennego, który może mieć wiele różnych zastosowań. Kolor stolika czyli dąb stirling, wprowadzi odrobinę elegancji a przy tym będzie bardzo funkcjonalny.

Zamawiając Link nowoczesny stolik kawowy Dąb Stirling otrzymują Państwo:

  • stolik kawowy Link Dąb Stirling

Wymiary elementów zestawu:

Stolik kawowy Stirling - wymiary

Wymiary stolika:

  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 42 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 60
Wysokość [cm] 42
Kolor dąb
Materiał płyta laminowana lub (i) obrzeże ABS
Wykończenie matowe

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Komoda przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną czytelną instrukcją.

Gwarancja:

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.