Łóżko z metalowym zagłówkiem Viera 160cm Halmar

(kod: 23557) Halmar
649 zł

Produkt niedostępny

kod: 23557

Opis produktu

Klasyczne łóżko do sypialni na drewnianych nóżkach z metalowymi elementami ozdobnymi to doskonałe rozwiązanie do tradycyjnych pomieszczeń. Łóżko Viera 160cm wykonane zostało z najwyższej jakości komponentów z wielką dbałością o szczegóły. Bardzo prosta, klasyczna forma łóżka umożliwia wykorzystanie go w tradycyjnych aranżacjach wnętrz. 

Łóżko z ozdobnymi, metalowymi elementami

Łóżko w wersji podstawowej sprzedawane jest bez materaca, jednak w zestawie znajduje się stelaż.

Metalowo-drewniane łóżko Viera 160cm posiada wysoki na 103cm zagłówek - wykonany ze stali malowanej na czarno. Zagłówek posiada lekką formę - składa się z ozdobnych pasków które tworzą przeplatankę. Łóżko usadowione jest na drewnianych słupkach - wykonane z drewna litego w wykończeniu czereśnia antyczna. Takie połączenie materiałów nadaje klasyczny charakter całości. Element ozdobny znajduje się także w nogach łóżka.

Łóżko Viera 160cm z ozdobnym zagłówiem spoczywa na wysokich nóżkach - mają one 19 cm. Wymiary całkowite mebla to 206 cm głębokości oraz 146 cm szerokości - powierzchnia spania to 140 x 200cm.

Łóżko w wersji podstawowej sprzedawane jest bez materaca, jednak w zestawie znajduje się stelaż.

Ozdobne łóżko Viera - szczegóły

Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia łóżka w komplecie z polecanymi materacami marki Hevea. Model Hevea Comfort to wysokiej jakości materac lateksowy w pokrowcu Aegis Natural Care. Materac posiada dwie strony użytkowe (o takich samych właściwościach) oraz 7 stref komfortu zapewniających odpowiednie wsparcie kregosłupa. Wkład to pianka lateksowa o wysokiej zawartości naturalnej żywicy lateksowej - minimum 20%. Dostępny w 2 wariantach twardości H3 (twardy) oraz H2 (średnio twardy).

Marka Halmar to polska firma istniejąca na rynku od 1989 roku, której zaufało wielu klientów zarówno polskich jak i zagranicznych. Halmar zajmuje się importem i dystrybucją wysokiej jakości mebli w atrakcyjnych cenach. Firma w swojej bogatej ofercie posiada wiele mebli, które pozwalają na wyposażenie domu, mieszkania, biura, czy nawet kawiarni i barów. 

Wymiary elementów zestawu:

Łóżko Viera 160cm wymiary

Wymiary łóżka:

  • wysokość całkowita: 103 cm
  • szerokość całkowita: 166 cm
  • długość całkowita: 206 cm
  • wysokość: 46 cm
  • wysokość nóżek: 19 cm
  • powierzchnia spania: 140 x 200cm

Materiał:  drewno, stal malowana proszkowo

Kolor: czereśnia antyczna, czarny

Waga: 25,5 kg

Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.

Łóżko w wersji podstawowej sprzedawane jest bez materaca, w zestawie znajduje się stelaż.

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja montażu

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Zaprezentowane kolory wykończeń produktów mogą różnić się od kolorów rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×