Mały drewniany domek do ogrodu dla dzieci Ania

(kod: 22446) 4iQ
1 200 zł

Produkt niedostępny

kod: 22446

Opis produktu

Śliczny, mały domek dla dzieci Ania to idealne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu, zapewni dzieciom wiele godzin wspanialej i bezpiecznej zabawy. Ze względu na swe niewielkie rozmiary sprawdzi się nawet w małym przydomowym ogródku. 

Domek Ania wykonano z wysokiej jakości surowego drewna świerkowego. Impregnację drewna należy przeprowadzić we własnym zakresie - ochroni to drewno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i szkodników. Drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Domek dla dzieci Ania

Domek ogrodowy dla dzieci Ania posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Całość stworzona została w oparciu o normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Ania produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację.

Uwaga! Domek dostarczany jest w wersji surowej - należy zaimpregnować drewno we własnym zakresie.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Mały drewniany domek do ogrodu dla dzieci Ania otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 otwierane z drewnianymi okiennicami
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Ania - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 145 cm
 • szerokość: 130 cm
 • głębokość: 105 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,1 m2

Materiał:

 • świerk

Grubość desek:

 • ściany: 19 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 80 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×