Mały okrągły stół cateringowy Bistro 83,8 cm

(kod: 15491) Lifetime
299 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 10 dni
 • kod: 15491

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 83,8
Składanie Tak
Szerokość [cm] 83,8
Wysokość [cm] 110
Kolor biały
Kształt blatu okrągły
Materiał tworzywo sztuczne
Waga [kg] 7,2
Wysokość [cm] 110
Średnica [cm] 83,8
Składany Tak

Opis produktu

Stół cateringowy okrągły o średnicy 83,8 cm dostosowano zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Specjalne materiały oraz zabezpieczenia chroniące nogi oraz ramę stołu dają gwarancję, że jest to wyjątkowo trwały mebel.

Maksymalne obciążenie stołu z tworzywa to 500 kg. Szeroki rozstaw nóg daje pewność, że stół jest stabilny nawet przy tak dużym ciężarze. Solidna rama i nogi są malowane proszkowo dzięki czemu  nie rdzewieją i nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Stół ma również specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem.

Mały stół cateringowy ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się w ogródku jako stół piwny, jako wyposażenie kawiarni, sali bilardowej lub pubu. Jest niezwykle łatwy w przechowywaniu, prosty w składaniu i rozkładaniu oraz w konserwacji. Zastosowanie polietylenowego materiału powoduje, że jest odporny na zabrudzenia i warunki atmosferyczne. Blat z tworzywa zawiera inhibitory promieni UV, dzięki czemu jego biało granitowy kolor jest zawsze intensywny.

Amerykański producent stołu z tworzywa z powodzeniem wprowadził na rynek produkt dzięki przemyślanej koncepcji. Zadbano o każdy szczegół i poza wytrzymałością stołu jest on łatwy do  rozkładania, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

Okrągły stół cateringowy spełnia normy ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli. Użytek pół-komercyjny oznacza, iż dopuszcza się użytkowanie stołów w miejscach publicznych o niskim natężeniu, lub w sposób intensywny w warunkach domowych. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin.

Zamawiając Mały okrągły stół cateringowy Bistro 83,8 cm otrzymują Państwo:

 • Typ stołu - pół profesjonalny
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 33 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 25,4 mm
 • Kolor blatu: migdałowy
 • Kolor ramy: brązowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • wysokość: 110 cm
 • średnica: 83,8 cm

Wymiary (stół złożony): 134,6 cm x 83,8 cm x 3,3 cm

Waga: 7,2 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 83,8
Składanie Tak
Szerokość [cm] 83,8
Wysokość [cm] 110
Kolor biały
Kształt blatu okrągły
Materiał tworzywo sztuczne
Waga [kg] 7,2
Wysokość [cm] 110
Średnica [cm] 83,8
Składany Tak

Dostawa i montaż mebli:

Stolik dotarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonych paczkach. Stolik jest gotowy do użytku.

Gwarancja:

Produkty do użytku pół-profesjonalnego objęte są 2-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu i konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×