Kup w ciągu: 20h 43m 11s - wyślemy jutro

Meble na taras technorattan składane w kostkę Pavolo Double Grey

4 999 zł 3 699 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 184,95zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 19.07.2019
 • Zamów do: g. 14:00, piątek, 19.07.2019
 • Pozostało: 20h 43min
 • kod: 25342

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał technorattan
Kolor szary
Przeznaczenie obiadowe
Liczba miejsc 10
Montaż dostarczane w całości
Stelaż aluminiowy
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Struktura płaska
Kształt blatu prostokątny
Wykończenie technorattanowe
Klasa premium

Opis produktu

Komplet mebli stołowych dla 10 osób wymaga zazwyczaj dużego tarasu lub pokaźnego miejsca w ogrodzie. Nowoczesną i bardzo praktyczną propozycją jest zestaw mebli stołowych z technorattanu Pavolo Double Grey. Zestaw składający się z wysokiego stołu obiadowego, sześciu foteli oraz czterech puf.

Parametry mebli Gardinetta

Największą zaletą zestawu technorattanowego kostka jest możliwość jego zsunięcia do przestrzeni znajdującej się tylko pod stołem! To nowoczesne rozwiązanie jest doskonale przemyślane, ponieważ pufy które mogą stanowić samodzielne siedziska lub być podnóżkiem zwiększającym komfort użytkownika fotela, mają przygotowane miejsce pod fotelem. Fotele idealnie wsuwa się pod powierzchnię blatu stołu. Istotnym elementem jest zastosowanie "rączek-otworów" w oparciach foteli, co ułatwia ich wysuwanie spod powierzchni blatu stołu.

Pavolo double grey

Meble na taras technorattan Pavolo Double Grey - technorattan kostka mają bardzo duży stół, który wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5mm. Brzegi blatu są bezpiecznie zeszlifowane, zaś narożniki delikatnie zaokrąglone również w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników. Hartowanie szkła powoduje jego utwardzenie tj. większą odporność na uszkodzenia i naprężenia, zaś w przypadku zbicia rozbija się na bardzo drobne elementy. Szyba przymocowana jest do blatu wykonanego z technorattanu dzięki czterem przyssawkom znajdującym się w okolicy rogów, co uniemożliwia przypadkowe zsunięcie się szyby.

Pavolo double grey - poduszka

Istotnym elementem wpływającym na trwałość mebli stołowych Pavolo Double Grey jest zastosowanie stelaża wykonanego z aluminium. Jest to materiał lżejszy od stali gdy jest potrzeba jego przesunięcia lub przestawienia. Ponadto stanowi najbezpieczniejszy materiał chroniący przed korozją z wody deszczowej lub wilgoci, która jest w powietrzu. Aluminiowy stelaż jest odporny na działanie warunków atmosferycznych tj. mróz, deszcz, śnieg, wysoka temeratura od nasłonecznienia.

Pavolo double grey - złożone

Stelaż zestawu Pavolo Double Grey pokryty jest plecionką syntetyczną wyplataną ręcznie, dlatego każdy fotel, pufa i stół są w wyglądzie i wyplocie plecionki niepowtarzalne. Plecionka z technorattanu jest całkowicie odporna na działanie mrozu, deszczu, śniegu, wiatru i promieniowania UV - materiał z którego jest wykonana to poliuretan, charakteryzujący się elastycznością oraz trwałością, od już kilkunastu lat sprawdzony korzystaniu do produkcji mebli w szczególności ogrodowych.

Pavolo double grey - fotel

Powierzchnia poszewek jest teflonowana, efektem czego jest zabezpieczenie powierzchni materiału na niedługi czas przed zalaniem.  Poszewki posiadają zamek błyskawiczny typu suwak. Pozwala to wyjąć wypełnienie z poduszek i ich upranie, zalecane jest w niskiej temperaturze. Będące w zestawie poduszki siedziskowe i oparciowe zwiększają wygodę użytkowników.

Zobacz także powiązane: pkl, meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Meble na taras technorattan składane w kostkę Pavolo Double Grey otrzymują Państwo:

 • jeden stół z blatem z szyby hartowanej 5mm
 • sześć foteli (z poduszkami siedziskowymi i poduszkami oparciowymi)
 • cztery pufy (z poduszkami siedziskowymi)

Wymiary elementów zestawu:

Zestaw pavolo wymiary

Stół:

 • długość: 175 cm
 • szerokość: 114 cm
 • wysokość: 73,5 cm

Fotel:

 • długość: 55 cm
 • szerokość: 55 cm
 • wysokość: 68 cm

Poduszka oparciowa fotela:

 • długość: 49 cm
 • wysokość: 27 cm
 • grubość: 11 cm

Pufa:

 • długość: 47 cm
 • szerokość 47 cm
 • grubość poduszki: 5,5 cm

Kluczowe parametry:

Materiał technorattan
Kolor szary
Przeznaczenie obiadowe
Liczba miejsc 10
Montaż dostarczane w całości
Stelaż aluminiowy
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Struktura płaska
Kształt blatu prostokątny
Wykończenie technorattanowe
Klasa premium

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Meble na taras technorattan Pavolo Double Grey spakowane są w 1 dużym kartonie, gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z kartonu - wystarczy położyć poduszki.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

 • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
 • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
 • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
 • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Cubioso

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • VV

  SUPER ZESTAW - BARDZO ŁADNIE SIĘ PREZENTUJE, WYGLĄDA SOLIDNIE, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie drewniane na taras do siedzenia skrzynie na poduszki bez na taras skrzynia ławeczka drewniana na taras skrzynia ogrodowa na taras glenwood skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305 l keter skrzynia ogrodowa na taras pack and go 305l keter skrzynia ogrodowa na taras rattan box 265l balkon skrzynia ogrodowa na taras brightwood 455l skrzynia ogrodowa na taras brightwood skrzynia ogrodowa na taras borneo skrzynia ogrodowa na taras x big skrzynia rattanowa na taras na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×