Meble ogrodowe dla 12 osób - Grafit - stół rozkładany 160 do 320cm

Meble ogrodowe Sonata Keter
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 15974) Keter
grafitowy brązowy
Prezentowany zestaw mebli ogrodowych firmy Keter składają się ze stołu Sonata 3 (jego poprzednik to stół Symphony z wykończeniem przypominającym technorattan) oraz 12 krzeseł Bali. Stół ma długość 160 cm, jednak za pomocą praktycznych w... pełny opis
2 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 15974

Opis produktu

Prezentowany zestaw mebli ogrodowych firmy Keter składają się ze stołu Sonata 3 (jego poprzednik to stół Symphony z wykończeniem przypominającym technorattan) oraz 12 krzeseł Bali. Stół ma długość 160 cm, jednak za pomocą praktycznych wkładek można go rozszerzyć aż do 320 cm. Wariant podstawowy zawiera 6 krzeseł, zaś w wariancie maksymalnym możemy dostawić do 12 krzeseł.

Zbliżenie na stół Sonata
 

Przechowywanie krzeseł nie stanowi problemu, gdyż zostały wykonane w sposób, który pozwala wstawiać jedne w drugie. Ten wyjątkowy zestaw został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który jest niezwykle odporny na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne oraz stabilny. Meble zostały wykonane wyjątkowo estetycznie z użyciem polipropylenu. Materiał ten został wytłoczony w fabryce firmy Curver a dzięki maszynowemu tłoczeniu mamy gwarancję, że każdy stół wygląda identycznie.

Zamawiając Meble ogrodowe dla 12 osób - Grafit - stół rozkładany 160 do 320cm otrzymują Państwo:

 • stół rozkładany Sonata 3
 • 12 krzeseł Bali

Wymiary elementów zestawu:

Stół rozkładany Sonata 3 + Mono Bali - wszystkie wymiary

Stół:

 • Wysokość blatu: 75cm
 • Szerokość: 97cm
 • Długość min - złożony: 162cm
 • Długość max - rozłożony z 3 wkładkami: 322,5cm.

Krzesła:

 • Wysokość: 83cm
 • Szerokość: 58cm
 • Głębokość: 55,5cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją. Krzesła dostarczane są w całości, wystarczy je rozpakować i można korzystać. 

Całość dostarczana jest na palecie. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją firmy KETER.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • kindzia_mk

  Duży, praktyczny stół ogrodowy. Prosty w montażu. Krzesła wygodne i dobrze prezentują się przy stole.