Meble systemowe do salonu Vito Meblościanka Dąb Sonoma 280x189

(kod: 20107) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
1 199 zł

Produkt niedostępny

kod: 20107

Opis produktu

Meble systemowe do salonu Vito firmy Laski Meble to idealny pomysł na urządzenie salonu. Prezentowany model jest doskonałym przykładem wysokiej jakości wyposażenia do rodzinnego pokoju dziennego. Wybarwienie Dąb Sonoma w połączeniu z ozdobnymi listwami w kolorze Wanilii wygląda elegancko, a zarazem przytulnie.

Kolekcja Vito

Kolekcja Vito

Meble systemowe do salonu Vito wykonano z wysokogatunkowej płyty laminowanej w kolorystyce drewna. Zastosowanie solidnych materiałów sprawia, że meblościanka posłuży przez długi czas.

Płaszczyzny frontów oklejone są obrzeżem ABS, które podkreśla ich elegancki wygląd. Technologia ABS zapewnia wysoka odporność na uszkodzenia, zarysowania temperaturę i jest wysoce ekologiczna. W przeciwieństwie do obrzeży PCV także stosowanych w meblościankach, ABS nie zawierają chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu ulegają szybszemu rozkładowi i nie muszą być kwalifikowane jako odpady specjalne. Obrzeża ABS można poddać całkiwitemu recyklingowi.

Na meblościankę Vito składają się następujące elementy: szafka RTV, półka, witryna stojąca i witryna wisząca. Każdy element meblościanki podnosi jej funkcjonalność. Całość przewidziana jest do aranżacji na powierzchni 280x189 cm.

Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia LED. Montaż oświetlenia LED na szklanych półkach witryn daje bardzo atrakcyjny efekt.

Wymiary elementów zestawu:

Meblościanka Vito wymiary

Wymiary całej meblościanki:

  • Szerokość: 280 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Wysokość: 189 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Meblościanka przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną czytelną instrukcją.

Gwarancja:

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×