Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami Bianco/Blu

(kod: 17793) Nardi
Bianco/Blu Tortora/Bianco Bianco/Celeste Bianco/Mandarino Bianco/Tortora Bianco/Bianco Antracite/Antracite Antracite/Celeste Tortora/Tortora
Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami  Bianco/Blu  renomowanej, włoskiej firmy Nardi to unikalne połączenie najlepszego designu, komfortu użytkowania i maksymalnej trwałości. Prezentowany leżak w kolorach Bianco/Blu stanow... pełny opis

1 409 zł

849 zł

+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 44,90zł
Wysyłka do 7 tygodni
kod: 17793

Opis produktu

Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami Bianco/Blu renomowanej, włoskiej firmy Nardi to unikalne połączenie najlepszego designu, komfortu użytkowania i maksymalnej trwałości. Prezentowany leżak w kolorach Bianco/Blu stanowi idealne wyposażenie do ogrodu, jak i obiektów użyteczności publicznej, typu hotele i SPA.

Nardi Garden Logo

Wygodny leżak sprawi, że słoneczne popołudnie będzie prawdziwa przyjemnością. Model Atlantico posiada oparcie regulowane w czterech pozycjach oraz kółka i antypoślizgowe stopki ułatwiające przemieszczanie leżaka. Oddychająca tkanina syntetyczna zastępuje poduszki i zapewnia komfort wypoczynku w upalne dni. Testy potwierdzają wytrzymałość nowoczesnej tkaniny na nacisk 200 kg. Dzięki konstrukcji umożliwiającej sztaplowanie można łatwo przechowywać leżaki jeden na drugim.

Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami Tortora/Bianco

Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami jest w pełni przystosowany do ekspozycji na zewnątrz. Rama leżaka została wykonana z polipropylenu i włókna szklanego, co zapewnia odpornośc na szklodliwe działanie czynników atmosferycznych, trwałość koloru i dużą wytrzymałość na zarysowania. Posiadacz modelu Atlantico ma więc gwarancję, że ten leżak posłuży mu przez wiele lat.

Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami w nowoczesnej aranżacji

Zobacz także powiązane: Leżaki ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Nardi Atlantico leżak plażowy z kółkami - wymiary

Wymiary:

  • długość minimalna: 171 cm
  • długość maksymalna 204 cm
  • szerokość: 70 cm
  • wysokość maksymalna: 99 cm
  • wysokość minimalna: 35 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 204
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 99
Kolor biały lub (i) niebieski
Struktura gładka
Regulacja oparcia Tak
Poduszki w zestawie brak
Kółka Tak

Dostawa i montaż mebli:

Stół ogrodowy dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.
Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcja.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.