Ogrodowa wiata Kalia 333x584

(kod: 21853) Megiw 4 Garden
5 900 zł 5 478 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 284,85zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21853

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 291
Szerokość [cm] 330
Głębokość [cm] 584
Materiał drewno

Opis produktu

Przestronna wiata ogrodowa Kalia idealnie sprawdzi się podczas rodzinnego przyjęcia, czy grilla z przyjaciółmi. Umożliwi spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Zadaszenie zabezpieczy przed deszczem oraz blaknięciem mebli wypoczynkowych. Wiata oferuje ponad 19 m2 powierzchni użytkowej. 

Konstrukcja wiaty Kalia została wykonana z popularnego drewna świerkowego. Dach opiera się na sześciu słupach kotwionych do podłoża i wzmocnionych zastrzałami. Gwarantuje to niezwykłą stabilność i wieloletnie użytkowanie. Pergola ma 333 cm szerokości, 584 cm głębokości oraz 291 cm wysokości, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na rodzinne pikniki i spotkania towarzyskie.

Ogrodowa wiata Kalia 333x584

Wiata nie zawiera podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Wiata posiada czterospadowy dach pokryty papą bitumiczną. Papa jest niezwykle lekkim i wytrzymałym materiałem krycia, który zapewnia wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy jednak pokrycie dachu gontem, który za dodatkową opłatą dostępny jest w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym. Konstrukcja wiaty została wykonana z drewna impregnowanego, dlatego jest odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Ogrodowa wiata Kalia 333x584

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Postawienie wiaty Kalia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w dwóch wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

Kalia - wymiary

 

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 291 cm
 • szerokość: 330 cm
 • głębokość: 584 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 205 cm
 • szerokość: 263 cm
 • głębokość: 514 cm

Grubość belki:

 • 120mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 291
Szerokość [cm] 330
Głębokość [cm] 584
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×