Okrągły stół cateringowy 152 cm (komercyjny)

(kod: 15487) Lifetime
849 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 42,45zł

 • Wysyłka w 3 do 5 dni
 • kod: 15487

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 152,4
Szerokość [cm] 152,4
Wysokość [cm] 73,6
Kolor biały
Kształt blatu okrągły
Materiał tworzywo sztuczne
Składanie Tak
Waga [kg] 23,2
Wysokość [cm] 73,6
Średnica [cm] 152,4
Składany Tak

Opis produktu

Okrągły cateringowy stół składany to dobra alternatywa dla cięższych i mniej odpornych stołów drewnianych. Łatwy w przechowywaniu stół z tworzywa przeznaczony jest zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Konstrukcja stołu cateringowego okrągłego jest bardzo stabilna i wytrzymała. Opatentowane przez producenta rozwiązania dotyczące konstrukcji stelaży i blatów to gwarancja udźwignięcia nawet 1000 kilogramowego ciężaru. Szeroki rozstaw nóg i zabezpieczenie przed nieoczekiwanym złożeniem się stołu zapewniają bezpieczeństwo i stabilność. Stalowa rama wykończona jest proszkowo nakładaną farbą w kolorze brązowym, dzięki czemu jest wodoodporna i chroniona przed rdzewieniem i mechanicznymi uszkodzeniami.

Gruby na 57 milimetrów blat w kolorze migdałowym wykonano z polietylenu o wysokiej gęstości, wierzchnia warstwa jest wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Zawiera inhibitory promieni UV, co zapobiega blaknięciu. Okrągły cateringowy stół składany wyprodukowano z myślą o wygodzie przechowywania. Po złożeniu stół zajmuje niewiele miejsca. Dodatkowo nie wymaga szczególnej konserwacji, jest odporny na zabrudzenia i łatwy do czyszczenia.

Stół z tworzywa spełnia normy  ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli. Ma 10 lat ograniczonej gwarancji.

Użytek profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych o wysokim natężeniu. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania przekracza 25 godzin. 

Zamawiając Okrągły stół cateringowy 152 cm (komercyjny) otrzymują Państwo:

 • Klasa: do użytku komercyjnego
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 57 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 27 x 48 mm
 • Kolor blatu: migdałowy
 • Kolor ramy: brązowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • średnica:152,4 cm
 • wysokość: 73,6 cm

Wymiary (stół złożony): 152,4 cm x 6,0 cm

Waga: 23,2 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 152,4
Szerokość [cm] 152,4
Wysokość [cm] 73,6
Kolor biały
Kształt blatu okrągły
Materiał tworzywo sztuczne
Składanie Tak
Waga [kg] 23,2
Wysokość [cm] 73,6
Średnica [cm] 152,4
Składany Tak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest gotowy do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku profesjonalnego objęte są 10-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×