Parasol ogrodowy 350 cm średnicy Ewa

(kod: 19444) Bel Giardino
1 390 zł

Produkt niedostępny

kod: 19444

Opis produktu

Parasol ogrodowy Ewa ma 350 cm średnicy. Zapewni on idealne schronienie przed zbyt dużym słońcem oraz przed deszczem, zwłaszcza, że materiał, z którego jest wykonany został podwójnie zaimpregnowany. Duży parasol ogrodowy to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają odpoczywać w ogrodzie.

Parasol ogrodowy 350 Ewa beżowy

Parasol ogrodowy Ewa 350 cm średnicy jest bardzo wygodny w użytkowaniu i niezwykle funkcjonalny. Można swobodnie regulować kąt nachylenia parasola, dostosowując go do własnych potrzeb i aktualnych warunków atmosferycznych. Czaszą parasola ogrodowego można sterować w promieniu 360 stopni. Dodatkową zaletą parasola jest to, że jest on odporny na działanie promieniowania UV.

Przechylona czasza parasola Ewa

Neutralny beżowy kolor parasola ogrodowego 350 cm średnicy Ewa sprawia, że parasol będzie pasował do każdej aranżacji i pozostałych mebli ogrodowych. Stelaż parasola ogrodowego wykonany jest z aluminium odpornego na korozję. Parasol ma cztery obciążniki do podstawy, należy napełnić je piaskiem, wodą lub betonem.

Parasol Ewa z profilu

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Parasol ogrodowy 350 cm średnicy Ewa otrzymują Państwo:

  • rozkładany i regulowany parasol
  • stalowa podstawa
  • obciążniki do napełnienia wodą lub piaskiem

Wymiary elementów zestawu:

Średnica: 350 cm

Wymiary profilu aluminiowego: 53x77x1,8 mm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: kolor beżowy, materiał podwójnie impregnowany o gramaturze 220g/m2

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Wysyłane w całości.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×