Pavilon Canopy Lindrick

(kod: 03479)
Elegancki pawilon ogrodowy Lindrick został wykonany z najwyższej jakości drewna, tak byś na lata cieszył się jego wygodą i wyglądem. Praktyczna i piękna altana typu pawilon. - Ciekawy kształt - Solidne, bardzo dobre jakościo... pełny opis
4 600 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 230,00zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 03479

Opis produktu

Elegancki pawilon ogrodowy Lindrick został wykonany z najwyższej jakości drewna, tak byś na lata cieszył się jego wygodą i wyglądem. Praktyczna i piękna altana typu pawilon.

- Ciekawy kształt

- Solidne, bardzo dobre jakościowo wykonanie

- Bardzo szybka dostawa

- Przystępna cena

Otwarta Altana stanowi oryginalna i nowoczesną propozycję do Państwa ogrodu, Dach wykonany został ze świerku skandynawskiego, pokryty gontem bitumicznym w barwie ciemnej zieleni jest gwarancją nieprzemakalności dachu i trwałości. 

Istnieje opcja dokupienia podłogi, jak również balustrady, które to elementy oprócz walorów estetycznych spełaniają funkcje estetyczno zdobnicze.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Szerokość[cm] 270
Wysokość[cm] 310
Rodzaj pawilon
Rodzaj dachu drewniany
Długość[cm] 270
Z dachem drewnianym Tak
Altana otwarta Tak

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.