Pavilon Trapezowy Edwardian

(kod: 03485)
4 200 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 210,00zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 03485

Kluczowe parametry:

Średnica [cm] 235
Wysokość[cm] 300
Wyposażenie z podłogą
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany

Opis produktu

Pawilon trapezowy Edwardian to doskonała propozycja zarówno do małego, jak i dużego ogrodu. Niezwykle solidna, drewniana konstrukcja gwarantuje, że altana Edwardian będzie służyć w niezmienionej kondycji przez lata. Wykonana jest z drewna świerkowego.

Na produkt udzielana jest 15 letnia gwarancja na odporność na korozję biologiczną, czyli butwienie dla zastosowań bez kontaktu z gruntem.

Podłoga altany Edwardian wykonana została z mocnej, impregnowanej deski tarasowej gwarantującej wytrzymałość altany Edwardian. Tylna ściana pawilonu ozdobiona jest boazerią, a na bocznych ścianach znajdują się solidne, trwale umocowane kratki.


Za dodatkową opłatą do altany Edwardian można zamówić ławki i stół.
Drewniany pawilon Edwardian to najwyższa jakość za przystępną cenę!

Oryginalny i bardzo praktyczny kształt powoduje możliwość przyczepienia altany do budynku, lub ustawienia jej na tarasie wprowadzając niepowtarzalny klimat swoim drewnianym wyglądem.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Średnica [cm] 235
Wysokość[cm] 300
Wyposażenie z podłogą
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×