Pergola ogrodowa drewniana Henley 3x3m

(kod: 21521)
897 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 52,80zł

  • Wysyłka do 7 tygodni
  • kod: 21521

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 300
Materiał drewno
Szerokość[cm] 300
Wysokość[cm] 215

Opis produktu

Prosta, funkcjonalna drewniana pergola ogrodowa, która uatrakcyjni każdy ogród. Konstrukcja pergoli do ogrodu może służyć nie tylko jako wolnostojący element ogrodu, sprawdzi się zarówno jako zadaszenie tarasu. Drewniana pergola pozwoli na stworzenie idealnego miejsca do relaksu na świeżym powietrzu. 

Pergola drewniana do ogrodu Henley

Zadaszenie zajmuje obszar o powierzchni 9 m2. Drewniany dach podtrzymują 4 słupki. Dach składa się z drewnianych belek położonych co 35 cm, a poprzecznie co 60 cm. Altanka ma niecałe 215 cm wysokości, co umożliwia swobodne poruszanie pod zadaszeniem. 

Zadaszenie tarasu Henley

Pergola Henley wykonana jest z wytrzymałego drewna o miodowo-żółtej barwie. Drewno zostało poddane impregnacji ciśnieniowej środkiem Tanalith Extra renomowanej brytyjskiej firmy ARCH. Impregnat wzbogacony o wosk nadaje drewnu hydrofobowość, co uodparnia je na butwienie oraz gwarantuje trwałość i wytrzymałość. 

Altana ogrodowa Henley

Zadaszenie może być malowane wszystkimi dostępnymi na rynku preparatami i farbami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego. Altanka wymaga samodzielnego montażu, do którego wystarczą dwie osoby. 

Uwaga! Pergole nie zawierają w zestawie kotew! Do takiej pergoli proponujemy 2 rozwiązania jeśli chodzi o kotwy:

  • szpic lub podstawka 9x9
  • kotwa typu H 9x9 zwykle jest ona stosowana przy kotwieniu słupów większych konstrukcji, w przypadku pergoli nie będzie wymagała betonowania, najwyżej podsypania żwirem dla obciążenia i później zasypanie ziemią.

Wymiary elementów zestawu:

 

Pergola henley wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 214,6 cm
  • szerokość: 300 cm
  • głębokość: 300 cm
  • Materiał: drewno poddane impregnacji ciśnieniowej 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 300
Materiał drewno
Szerokość[cm] 300
Wysokość[cm] 215

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja montażu.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10cio letnią gwarancją odporności na butwienie drewna przy zastosowaniu bez kontaktu z gruntem. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana cena ławka ogrodowa drewniana składana huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa drewniana noga lawka ogrodowa drewniana ze skrzynia ławka skrzynia ogrodowa drewniana ławko skrzynia ogrodowa drewniana skrzynka narzedziowa ogrodowa drewniana skrzynia ogrodowa drewniana z siedziskiem ławka ogrodowa drewniana ze skrzynią ławka ogrodowa żeliwno drewniana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×