Pergola z ławką Winchester

(kod: 09028)
Pergola Winchester to praktyczna pergola ogrodowa, wyposażona w wygodną ławkę oraz  dach, wykonany z solidnej, malowanej blachy.  Wygodna ławeczka oraz dach  odporny na promieniowanie słoneczne i deszcz,  zap... pełny opis
497 zł
+ dostawa 123 zł
Kup na raty: 20 x 30,98zł
Wysyłka do 6 tygodni
kod: 09028

Opis produktu

Pergola Winchester to praktyczna pergola ogrodowa, wyposażona w wygodną ławkę oraz dach, wykonany z solidnej, malowanej blachy. 
Wygodna ławeczka oraz dach odporny na promieniowanie słoneczne i deszcz, zapewniają komfort wypoczynku. Pergola Winchester to wspaniałe rozwiązanie na spędzenie letniego popołudnia na świeżym powietrzu. Pergola Winchester stworzy niespotykany klimat w Twoim ogrodzie.
Konstrukcja pergoli Winchester zbudowana została z mocnego drewna świerkowego, które zostało zabezpieczone przed niszczeniem poprzez impregnację ciśnieniową.
Pergola Winchester objęta jest 15-letnią gwarancją.
Zapraszamy do zakupu!

 

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Wysokość[cm] 220
Szerokość[cm] 138
Długość[cm] 63

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

pergole ogrodowe z ławką