Wybrane produkty dostarczymy do Świąt - kliknij i zobacz »

Plafony sufitowe

sortuj:
  • Plafony na sufit wewnętrzne

    Plafony sufitow to niezwykle popularny w ostatnich latach typ oświetlenia. Najpopularniejsze są w łazienkach, gdzie wykazują doskonałe właściwości rozprowadzania światła po pomieszczeniu, ale także ładnie komponują się z typowo łązienkowym wnętrzem. Mimo tego coraz częściej możemy zaobserwować plafony w kuchni, salonie, czy przedpokoju.

    Plafony jako alternatywa dla żyrandoli i lamp wiszących

    Plafony sufitowe zazwyczaj są bardziej kompaktowe i lepiej komponują się z płaską powierzchnią sufitu, niż żyrandole, czy lampy wiszące. Sprawia to, że zwłaszcza osoby lubujące się w minimalistycznych wnętrzach będą po nie chętnie sięgały. Minusem może być zbieranie się kurzu na górnej części pokrywy plafonu, ale zazwyczaj są one wyposażne w system prostego zdejmowania owej pokrywy.

czytaj więcej
  • Max Fliz to firma produkująca najwyższej jakości oświetlenie.Według filozofii marki światło jest najważniejszym elementem wystroju, który decyduje o prawdziwym klimacie domowej aranżacji. Max Fliz dba o to by przy projektowaniu nowych lamp brane były pod uwagę nie tylko światowe trendy ale i gusta klientów.Dzięki temu oferta marki zachwyca wzornictwem oraz wysoką jakością materiałów i...

    536 zł