Wygodne wypoczywanie – łóżka ogrodowe

Pogoda sprzyja spędzaniu dni w ogrodzie na świeżym powietrzu. Czy zastanawialiście się nad tym jak, poza tradycyjnymi leżakami, hamakami i krzesłami ogrodowymi, zwiększyć komfort wypoczynku? Mamy dla Was ciekawą propozycję – łóżka ogrodowe. Łączą w sobie wygodę i funkcjonalność, a przy tym wyglądają niezwykle efektownie. Nowoczesny styl oraz estetyka, w której utrzymano wygląd łóżek, z pewnością zachwycą nie tylko Was, ale też Wasze rodziny i znajomych.

Łóżko ogrodowe technorattan czarny TACITO

Eleganckie łóżko z baldachimem od marki Bello Giardino.

Łóżka ogrodowe – z jakiego materiału?

Łóżka ogrodowe tworzone są z eco-rattanu. To obecnie jeden z najtrwalszych i najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli ogrodowych. Cechuje go odporność na zmienne warunki atmosferyczne – meble ogrodowe z eco-rattanu nie odkształcają się pod wpływem wody, nie płowieją, dzięki czemu wyglądają jak nowe przez kilka sezonów. Materiał, z którego wykonywane są meble ogrodowe, to jedna z najważniejszych zalet modelu.

Modułowa leżanka technorattan Zamora

Oryginalny model łóżka ogrodowego z eco-rattanu ze stolikiem pośrodku.

Łóżka ogrodowe – funkcjonalność mebli

Większość modeli łóżek ogrodowych wyposażona jest dodatkowo w oparcia z poduszkami czy specjalne zagłówki, dzięki którym wygodnie będzie nam nie tylko leżakować, ale też spędzić dzień na świeżym powietrzu z dobrą książką lub korzystając z pięknej pogody łapać promienie słoneczne. Łóżko ogrodowe to mebel na taras, który powinien zagościć w ogrodzie każdego, kto lubi wygodnie leżakować na świeżym powietrzu.

Leżanka z technorattanu z baldachimem Reina Brązowa

Ten elegancki model to propozycja od uznanej firmy Pegie Prestige Garden.

Łóżko ogrodowe – elegancki dodatek

Łóżka ogrodowe świetnie się sprawdzą u każdego, komu zależy na wyjątkowym i eleganckim wykończeniu ogrodu czy tarasu. Proste zestawy ogrodowe znajdziemy niemal w każdym ogrodzie, jednak łóżka ogrodowe można spotkać tylko w bardzo designerskich aranżacjach. O prestiżu mebli tego typu mówi też renoma producentów tego typu produktów. Łóżka ogrodowe znajdziemy w ofertach takich firm jak Bello Giardino, Pegie Prestige Garden czy Bel Giardino – marek znanych i uznanych na rynku mebli ogrodowych.

Leżanka ogrodowa z baldachimem Cordoba

Wśród łóżek ogrodowych można też znaleźć oryginalne meble modułowe.

Jak Wam się podobają łóżka ogrodowe? Czy myślicie, że to ciekawy pomysł na wygodny wypoczynek? A może w swoim ogrodzie posiadacie już łóżko ogrodowe i chcielibyście podzielić się swoim doświadczeniem z tego typu meblami? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach!Autor: Ewa z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!