Profesjonalny stół cateringowy składany 122 cm

(kod: 15486) Lifetime
269 zł

Produkt niedostępny

kod: 15486

Opis produktu

Komercyjny stół cateringowy składany to bardzo wytrzymała konstrukcja. Specjalne rozwiązania i patenty dotyczące stelaży i konstrukcji blatu sprawiają, że stół udźwignie nawet 1000 kg. Nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zabezpieczenia blatu, ramy oraz nóg gwarantują odporność na warunki atmosferyczne.

Gruby na 54 mm blat w kolorze migdałowym to trwała polietylenowa powierzchnia, która jest wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Zawiera inhibitory promieni UV, co zapobiega blaknięciu. Zaokrąglone narożniki zaprojektowano z myślą o jak największej trwałości i bezpieczeństwie. Składany stół cateringowy wyposażono w szeroko rozstawione nogi, dzięki czemu jest on bardzo stabilny. Stalowe nogi oraz ramę zabezpieczono proszkowo nakładaną farbą, która chroni przed rdzewieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Konstrukcja stołu zaprojektowana jest tak, by po rozłożeniu nie mógł się on samoczynnie złożyć.

Znane na amerykańskim rynku stoły cateringowe firmy Lifetime swą popularność zawdzięczają praktycznym cechom. Są niezwykle proste w użyciu. Łatwo je rozłożyć i złożyć. Po złożeniu stół zajmuje niewiele miejsca, jest również łatwy w konserwacji i odporny na zabrudzenia.
Wykonany z polietylenu stół jest bardzo lekki, a po złożeniu łatwo go przenieść dzięki specjalnej rączce.
Prostokątny stół cateringowy spełnia normy ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli. Ma 10 lat ograniczonej gwarancji.

Użytek profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych o wysokim natężeniu. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania przekracza 25 godzin. 

Zamawiając Profesjonalny stół cateringowy składany 122 cm otrzymują Państwo:

 • Klasa: do użytku komercyjnego
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 54 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 28 mm
 • Styl nogi: prosty
 • Kolor blatu: migdałowy
 • Kolor ramy: brązowy

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • długość: 121,9 cm
 • szerokość: 60,9 cm
 • wysokość: 73,6 cm

Wymiary (stół złożony): 121,9 cm x 60,9 cm x 6,0 cm

Waga: 9,9 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest gotowy do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku profesjonalnego objęte są 10-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół bankietowy składany stół bankietowy składany 160x90cm stół bankietowy składany walizka stół składany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×