RTV 2B duża wstawka szara

(kod: 21282) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 700 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 91,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21282

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 160
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 45
Kolor szary lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 4

Opis produktu

Szafka RTV z kolekcji 2B to bardzo solidny mebel polskiej marki Durbas. Korpus szafki w kolorze orzecha amerykańskiego wykonany został z wytrzymałej lakierowanej płyty MDF. Szafka RTV 2B ma trzy pojemne szuflady oraz jedną otwartą półkę przeznaczoną na sprzęt RTV. W szufladach zastosowano specjalny system wspomagania wysuwania tip-on.

Szara wstawka szafka rtv 2B

Korpus szafki wykonany został w kolorze orzecha amerykańskiego. Na blacie widoczne jest niewielkie wcięcie w szarym matowym kolorze, które nadaje całości nowoczesności i stylu. W ofercie naszego sklepu dostępna jest szafka z wcięciem w czarnym i białym kolorze. Szafka RTV 2B wykonana została z  lakierowanej płyty MDF oraz z płyty fornirowanej. Sprawia to, iż jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i odbarwienia. 

Szafka rtv szara wstawka 2B aranżacja

Szafka RTV 2B posiada 3 pojemne szuflady na przedmioty codziennego użytku, co pozwala zachować  w pomieszczeniu ład i porządek. Dodatkowo ma jedną otwartą półkę, w której można przechowywać sprzęty RTV. Zastosowany w szufladach system tip-on ułatwia wysuwanie i wsuwanie. Szuflady można wysuwać bez trudu, wystarczy tylko lekko nacisnąć front w dowolnym miejscu. Chcąc wsunąć szufladę, wystarczy ją delikatnie docisnąć. 

Wymiary elementów zestawu:

Szafka rtv 2B wstawka szara

  • Szerokość: 160 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość nóżek: 22 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 160
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 45
Kolor szary lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 4

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×