RTV 2B mała wstawka biała

(kod: 21292) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 480 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 80,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21292

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 45
Kolor biały lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie matowe lub (i) płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 3

Opis produktu

Mała szafka RTV z kolekcji 2B została wyprodukowana przez polską firmę Durbas. Solidne wykonanie z materiałów najwyższej jakości zapewnia długoletnie użytkowanie mebla. Szafka w kolorze orzecha amerykanskiego ma niewielką wstawkę w kolorze matowej bieli, a korpus szafki został wykonany z wytrzymałej płyty MDF.

Mała szafka rtv 2b

Szafka ma dwie pojemne szuflady oraz jedną otwartą półkę z miejscem na sprzęt RTV. Pozwoli to zachować w pomieszczeniu ład i porządek. Dzięki zastosowaniu systemu tip-on, szuflady wysuwają się niezwykle łatwo. Wystarczy delikatnie nacisnąć na front szuflady, a sama się wysunie. Brak uchwytów dodatkowo zwiększa atrakcyjność wizualną mebla.

Szafka o szerokości 120 cm i 40 cm głębokości opiera się na 4 czarnych nóżkach o wysokości 22 cm. Cały mebel ma 45 cm wysokości. Szafka RTV 2B została wykonana z płyty MDF oraz z płyty fornirowanej. Płyta MDF została pokryta lakierem, co wzmacnia odporność mebla na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, wysokie temperatury i wilgoć. W ofercie naszego sklepu dostępna jest szafka z wcięciem w kolorze szarym lub czarnym oraz szafka z trzema szufladami.

Wymiary elementów zestawu:

Szafka rtv biała wstawka 2B

  • Szerokość: 120 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość nóżek: 22 cm

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 45
Kolor biały lub (i) orzech
Materiał płyta mdf
Wykończenie matowe lub (i) płyta fornirowana lub (i) lakierowane
Ilość półek 3

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×