Siatkowy kosz zewnętrzny na śmieci z popielnicą KB 3

(kod: 15603) Produkt wyprodukowany w Polsce
465 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 25,70zł

  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15603

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kosze na śmieci są stałym elementem wyposażenia parków, ulic czy placów. Narażone na warunki atmosferyczne muszą być odpowiednio wyprodukowane by służyły przez wiele sezonów. Dlatego też siatkowy kosz zewnętrzny na śmieci z popielnicą zaprojektowano tak, by był odporny na warunki zewnętrzne.

Stalowe elementy, z których wykonany jest siatkowy kosz zewnętrzny poddawane są procesowi ocynkowania. W ten sposób zabezpiecza się kosz przed korodowaniem. Następnie malowanie proszkowe ma na celu zwiększenie odporności na niszczące oddziaływanie wody czy śniegu oraz ma nadać estetycznego wyglądu.

Metalowy kosz KB 3 popielnica

Ważną kwestią związaną z koszami zewnętrznymi na śmieci jest ich montaż. W przypadku tego kosza są do wyboru aż cztery metody mocowania. W zależności od miejsca przeznaczania kosz na śmieci z popielnicą można przymocować do latarni lub słupa za pomocą obejm lub zdecydować się na słupek o średnicy 6 cm. Słupek może być wyposażony w płytę betonową, którą montuje się za pomocą kotwy. Poza tym można wybrać słupek z kotwą lub słupek z tarczą montowaną przy pomocy kołków rozporowych. Dużo możliwości montażu dają pewność, że dobierzemy sposób mocowania najlepiej odpowiadający warunkom w miejscu montażu.

Ocynkowany wkład siatkowego kosza zewnętrznego na śmieci z popielnicą można łatwo opróżnić poprzez obrócenie go do góry dnem i przesypanie zawartości do torby na śmieci. Wkład można również zdjąć. Ponieważ wkład jest zabezpieczony zamkiem należy wcześniej go zwolnić. Warto zdecydować się na dodatkowy, wyjmowany wkład który ułatwi opróżnianie kosza. Można też zdecydować się w którym wmontowana będzie większa popielnica.

Metalowy kosz KB 3 opróżnianie

Kosz siatkowy z popielnicą występuje w neutralnym czarnym kolorze (RAL 9005). Można wybrać również inną kolorystykę spośród barw z dostępnych kolorów z palety RAL.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 82 cm
• szerokość 39 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 12 kg

Metalowy kosz KB 3 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Paczka, którą wysyłany jest siatkowy kosz zewnętrzny na śmieci z popielnicą KB 3 jest ubezpieczona i przesyłana za pośrednictwem firmy kurierskiej. Samodzielny montaż nie zajmuje dużo czasu i jest bardzo prosty.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×