Składana ławka cateringowa 183cm (komercyjna)

(kod: 15484) Lifetime
199 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 10 dni
 • kod: 15484

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 183
Szerokość [cm] 29,2
Składane Tak

Opis produktu

Praktyczna ławka cateringowa składana przyda się przy wielu okazjach. Podczas grillowania, wypadu pod namiot, czy spotkania w przydomowym ogródku sprawdzi się jako wygodne siedzisko. Składana ławka cateringowa o długości 183cm zaprojektowana przez amerykańskiego producenta jest niezwykle wytrzymała. Siedzisko wykonano z wysokiej gęstości polietylenu. Chroniona patentem konstrukcja stalowej ramy gwarantuje stabilność ławki. Malowane proszkowo elementy chronią ramę i zapewniają jej wodoodporność.

Podczas imprez plenerowych ławki są wystawiane na promienie słoneczne, co może powodować zmianę ich koloru. Ławka cateringowa składana jest zabezpieczona przed tego typu zagrożeniem. Polietylenowa powierzchnia zawiera inhibitory promieni UV, dzięki którym kolor się nie zmieni. Specjalnie zaprojektowane narożniki zapewniają najwyższą trwałość i wytrzymałość. Stabilność ławki gwarantują szeroko rozstawione nogi. Pomyślano także o bezpieczeństwie – zaprojektowano nogi tak, by wyeliminować przypadkowe złożenie się ławki.

Ławkę można złożyć i rozłożyć w bardzo prosty sposób. Jest stosunkowo lekka. Wyposażono ją w specjalną rączkę, która przydaje się podczas przenoszeniu złożonej ławki.

Użytek profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych o wysokim natężeniu. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania przekracza 25 godzin

Zamawiając Składana ławka cateringowa 183cm (komercyjna) otrzymują Państwo:

 • Klasa: do użytku komercyjnego
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 43 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 25 mm x 12.5 mm
 • Styl nogi: mostkowy
 • Kolor blatu: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • Długość: 182,8 cm
 • Wysokość: 42,1 cm
 • Głębokość: 29,2 cm

Wymiary (ławka złożona): 93,5 cm x 29,2 cm x 9,0 cm

Waga: 6,5 kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 183
Szerokość [cm] 29,2
Składane Tak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Ławka jest gotowa do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku profesjonalnego objęte są 10-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa drewniana składana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x