Składany stolik cateringowy 66 cm

(kod: 15495) Lifetime
159 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 10 dni
 • kod: 15495

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 122
Składanie Tak
Szerokość [cm] 60,9
Wysokość [cm] 60,9-66-91,4 cm
Kolor biały
Materiał tworzywo sztuczne
Waga [kg] 8,5
Długość [cm] 122
Szerokość [cm] 60,9
Wysokość [cm] 60,9-66-91,4 cm
Składany Tak

Opis produktu

Cateringowy stół składany o niewielkich rozmiarach ma wiele zastosowań. Świetnie sprawdzi się podczas spędzania wakacji pod namiotem, w trakcie grillowania, jako stół na przekąski, a nawet jako stolik pod laptopa.

Jego uniwersalność wynika z tego, że można go używać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na powietrzu. Stół z tworzywa jest odporny na warunki atmosferyczne dzięki materiałom, z których go wyprodukowano. Polietylenowy blat jest odporny na zabrudzenia, łatwy w czyszczeniu, a dzięki inhibitorom promieni UV jest również odporny na blaknięcie. Blat zawsze zachowa swój oryginalny biało-granitowy kolor. Stalowa rama oraz nogi stołu pokryte są proszkowo farbą, która zabezpiecza je przed rdzewieniem i uodpornia na uszkodzenia mechaniczne. Stół można dostosować do trzech różnych wysokości.

Amerykański producent stołów cateringowych z powodzeniem wprowadził je na rynek, dzięki pełnej funkcjonalności swoich produktów. Stół składany jest wygodny w użyciu, ponieważ można go dostosować do swojej sylwetki dzięki możliwości ustawienia jego wysokości w trzystopniowej skali. Stół prostokątny składany jest także łatwy w konserwacji i odporny na zabrudzenia. Łatwo się go rozkłada i składa. Istotne jest to, że po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

Użytek pół-profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu oraz w warunkach domowych. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin.

Zamawiając Składany stolik cateringowy 66 cm otrzymują Państwo:

 • Klasa: do użytku pół-profesjonalnego
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 38 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 25 mm 
 • Styl nogi: prosty
 • Kolor blatu: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • Długość: 121,8 cm
 • Wysokość: 60,9-66-91,4 cm
 • Głębokość: 60,9 cm

Wymiary (stolik złożony): 61,8 cm x 60,9 cm x 7,8 cm

Waga: 8,5 kg

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 122
Składanie Tak
Szerokość [cm] 60,9
Wysokość [cm] 60,9-66-91,4 cm
Kolor biały
Materiał tworzywo sztuczne
Waga [kg] 8,5
Długość [cm] 122
Szerokość [cm] 60,9
Wysokość [cm] 60,9-66-91,4 cm
Składany Tak

Dostawa i montaż mebli:

Stolik dostarczany jest w całości w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkty do użytku pół-profesjonalnego objęte są 2-letnią gwarancją. Obejmuje ona produkty użytkowane, składowane i transportowane w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×