Skrzynia z technorattanu LIGURITO 160 Off-White Elite

1 795 zł

Produkt niedostępny

kod: 15079

Opis produktu

Przydomowy ogród, lub taras to miejsca idealne do wypoczynku, ale również miejsca gdzie łatwo można stracić kontrolę nad ładem i porządkiem, dlatego bardzo pomocna może okazać się pojemna, zamykana skrzynia ogrodowa do przechowywania najróżniejszych elementów. Z powodzeniem może być wykorzystywana jako skrzynia na poduszki do mebli ogrodowych, do przechowywania mniejszych narzędzi, bądź innych drobiazgów np. piłek, zabawek, innych narzędzi ogrodowych.

Parametry mebli Gardinetta

Skrzynia została wykonana z wysokiej jakości półokrągłego technorattanu w eleganckim kolorze "off-white" - przełamanej bieli wpadającej w szarość. Technorattan jest materiałem odpornym na działanie negatywnych warunków atmosferycznych i może z powodzeniem stać na balkonie przez cały rok nie korodując i nie tracąc koloru. 

Wymiary skrzyni LIGURITO 160 w sezonie 2017 r. zostały zmienione tzn. skrzynia jest jeszcze większa, aby móc pomieścić więcej poduszek lub innych akcesoriów ogrodowych.

We wnętrzu skrzyni znajduje się zamykany na suwak pojemnik, który zabezpiecza przedmioty umieszczone we wnętrzu przed zamknięciem. Skrzynia z technorattanu do zestawu Ligurito Off White posiada siłowniki gazowe wspomagające jej otwieranie.

Zastosowane dwa siłowniki gazowe, teleskopowe ułatwiają otwieranie skrzyni oraz utrzymanie jej pokrywy w górze po otwarciu. Dodatkowo pokrywa skrzyni posiada płytę typu plexi dzięki, dzięki której jest sztywniejsza, ale przede wszystkim zabezpiecza zawartość przed opadami np. deszczem. W przypadku bardzo dużych opadów, trwałej wilgoci w powietrzu np. ze śniegu lub polewania skrzyni wodą z węża np. w celu jej mycia - może dojść do zamoczenia jej zawartości, ponieważ tkanina worka wypełniającego jest zaimpregnowana, ale miejscem, które może stanowić dostęp dla wody i wilgoci jest jej suwak, który nie jest nieprzemakalny.

Plecionka Ligurito Off-White Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Off-White Elite - stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 165 cm
  • wysokość: 86 cm
  • głębokość: 84,5 cm

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia z technorattanu LIGURITO 160 Off-White Elite dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w płaskiej, długiej paczce. Skrzynia przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Montaż nie jest trudny i zajmuje kilkanaście minut.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

  • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
  • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
  • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
  • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Zadzwoń Email
×