Organizer 22" CANTILEVER - Keter

(kod: 21169) Keter
  • Wyjmowane pojemniki
  • Metalowe zatrzaski
  • Wielopoziomowa konstrukcja
Organizer 22" CANTILEVER - Keter Skrzynia Cantilever Organizer wyposażona została w metalowe zapięcia które gwarantują bezpieczeństwo zawartości, chroniąc je przed przypadkowym otwarciem. Jeżeli przez naszą nieuwagę, podniesi... pełny opis

459 zł

142 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 19.10.2018
Zamów do: g. 11:00, piątek, 19.10.2018
Pozostało: 18h 40min
kod: 21169

Opis produktu

Organizer 22" CANTILEVER - Keter

Skrzynia Cantilever Organizer wyposażona została w metalowe zapięcia które gwarantują bezpieczeństwo zawartości, chroniąc je przed przypadkowym otwarciem. Jeżeli przez naszą nieuwagę, podniesiemy skrzynię za rączkę, która ma otwarte zapięcia metalowe, zawartość skrzyni nie otworzy się. 

Dla dodatkowego komfortu przenoszenia i transportu, skrzynia posiada rączkę z gumowym uchwytem. 

Również w podstawie konstrukcji, w każdym rogu zastosowano gumowe narożniki, zabezpieczające przed uszkodzeniem produktu. 

Bardzo duża pojemność wewnątrz skrzyni sprawia, że pomieścimy praktycznie wszystkie potrzebne nam narzędzia. 

Podobnie jak w innych produktach, producent firma Keter, zastosowała podwójne ścianki boczne. Sprawia to, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. 

Sama pokrywa została wykonana z przeźroczystego materiału, zastosowano specjalne wytłoczenia oraz zawias na metalowym pręcie, aby maksymalnie poprawić jej wytrzymałość. Jej zamknięcie również zostało wykonane w przemyślany sposób, pokrywa jest zamykana łącznie z metalowym zapięciem skrzynki, co dodatkowo zabezpiecza skrzynię przed niechcianym otwarciem. 

Z pokrywy górnej można wyjać specjalne pojemniki na drobne przedmioty.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary: 56,7 x 31,4 x 24,5 cm

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.