Kup w ciągu: 15h 44m 52s - wyślemy jutro

Skrzynka Organizer 22" CANTILEVER - Keter

(kod: 21169) Keter
459 zł 142 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: poniedziałek, 24.06.2019
  • Zamów do: g. 11:00, piątek, 21.06.2019
  • Pozostało: 1d 15h 44min
  • kod: 21169

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 30.7
Szerokość [cm] 57,2
Wysokość [cm] 16.7
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne
Kolor czerwony lub (i) szary

Opis produktu

Organizer 22" CANTILEVER - Keter

Skrzynia Cantilever Organizer z 22 przegródkami zapewni idealne uporządkowanie mniejszych przedmiotów. Została wyposażona w metalowe zapięcia które gwarantują bezpieczeństwo zawartości, chroniąc je przed przypadkowym otwarciem. Jeżeli przez naszą nieuwagę, podniesiemy skrzynię za rączkę, która ma otwarte zapięcia metalowe, zawartość skrzyni nie otworzy się. 

Dla dodatkowego komfortu przenoszenia i transportu, skrzynia posiada rączkę z gumowym uchwytem idealnej grubości. Również w podstawie konstrukcji, w każdym rogu zastosowano gumowe narożniki, zabezpieczające przed uszkodzeniem produktu. 

Uniwersalny organizer

Skrzynka narzędziowa z przegródkami na wszystkie przedmioty potrzebne do sprawnego wykonania prac. Idealna skrzynka dla osób które często pracują w różnych miejscach. Skrzynka znakomicie nada się również dla pasjonatów wędkarstwa. Duża ilość wyjmowanych pojemników pozwala idealnie zorganizować cały ekwipunek, a dzięki przemyślanej konstrukcji nawet najmniejsze elementy pozostaną na swoim miejscu po zamknięciu skrzynki. Doskonale nadaje się do przechowywania elementów takich jak kołki rozporowe, wkręty, gwoździe, zaciski itp. 

Skrzynka na narzędzia CANTILEVER została wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wytrzymałość eksploatacyjną. Podobnie jak w innych produktach, producent firma Keter, zastosowała podwójne ścianki boczne. Sprawia to, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała. Dodatkowo skrzynka posiada dwie nóżnki które poprawiają stabilność całej konstrukcji po otwarciu.

Sama pokrywa organizera 22" CANTILEVER została wykonana z przeźroczystego materiału, zastosowano specjalne wytłoczenia oraz zawias na metalowym pręcie, aby maksymalnie poprawić jej wytrzymałość. Jej zamknięcie również zostało wykonane w przemyślany sposób, pokrywa jest zamykana łącznie z metalowym zapięciem skrzynki, co dodatkowo zabezpiecza skrzynię przed niechcianym otwarciem. 

Poniżej film prezentujący skrzynkę narzędziową 18" CANTILEVER (Na filmie skrzynka z 18 przegródkami w innym kolorze)

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • Szerokość: 57,2 cm
  • Głębokość: 30,7 cm
  • Wysokość: 16,7 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 30.7
Szerokość [cm] 57,2
Wysokość [cm] 16.7
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne
Kolor czerwony lub (i) szary

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka warsztatowa na kółkach keter skrzynka ogrodowa keter borneo 416l skrzynka narzędziowa keter 22 poznań skrzynka narzędziowa jako wzór patrz keter 220232 model skrzynka narzędziowa do ogrodka keter skrzynka plastikowa ogrodowa keter skrzynka plastikowe 2 półkowa firmy keter skrzynka ogrodowa z siedziskiem keter borneo 416l brązowa skrzynka na balkon keter brushwood 455l skrzynka kufer keter store it out max brązowa beżowa skrzynka na balkon keter brushwood 455l brązowa skrzynka balkonowa z rattanu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×