Stół cateringowy rozkładany 183 cm biały granit

(kod: 15492) Lifetime
379 zł

Produkt niedostępny

kod: 15492

Opis produktu

Wyprodukowany z bardzo trwałych materiałów stół cateringowy prostokątny 183 cm jest mocniejszy, lżejszy i trwalszy od jego drewnianych odpowiedników. Stół z tworzywa dostosowano również do warunków zewnętrznych.

Konstrukcja stołu wyprodukowana jest ze stali malowanej proszkowo. W ten sposób zadbano o to, by nogi oraz rama były zabezpieczone przed rdzewieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo rama wyposażona jest w mechanizm chroniący przed przypadkowym złożeniem się stołu. Blat prostokątnego stołu cateringowego to polietylenowa powierzchnia zawierająca inhibitory UV chroniące biało granitowy kolor przed blaknięciem.

Wytrzymałość stołu z tworzywa jest imponująca. Na jego blacie można postawić ciężar nawet 1000 kilogramowy. W ten sposób zwiększa się znacznie jego zastosowanie. Stół przyda się nie tylko przy organizacji dużych imprez czy w salach konferencyjnych, ale równie dobrze sprawdzi się np.: na budowie.

Amerykański stół cateringowy jest cenny również ze względu na swoje praktyczne cechy. Jest bardzo prosty w konserwacji, odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu. Poza tym niewielkim wysiłkiem można go rozłożyć, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

Prostokątny stół cateringowy spełnia normy ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli. Prezentowany stół jest produktem przenaczonym do profesjonalnego użytku - oznacza to, że dopuszcza się użytkowanie tego modelu w miejscach publicznych o wysokim natężeniu. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania przekracza 25 godzin. Stoły profesjonalne sa objęte 10 letnią gwarancją.

Zamawiając Stół cateringowy rozkładany 183 cm biały granit otrzymują Państwo:

 • Typ stołu - profesjonalny
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 54 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 28 mm
 • Styl nogi: mostkowy
 • Kolor blatu: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • wysokość: 73,6 cm
 • długość: 183,1 cm
 • głębokość: 76,4 cm

Wymiary (stół złożony): 183,1 cm x 76,4 cm x 5,3 cm

Waga: 14,6 kg

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest gotowy do użytku. Ubezpieczoną paczkę dostarcza firma kurierska.

Gwarancja:

Produkty do użytku komercyjnego objęte są 10-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół bankietowy rozkładany stół rozkładany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×