Stół cateringowy rozkładany do piętrowania 183 cm czarny

(kod: 15490) Lifetime
359 zł

Produkt niedostępny

kod: 15490

Opis produktu

Wygodny i praktyczny stół składany cateringowy prostokątny 183 cm przeznaczony jest do wielu celów. Jego solidna konstrukcja pozwala na rozmieszczenie na stole ciężaru dochodzącego nawet do 1000 kilogramów. Zatem stół z tworzywa posłuży nie tylko podczas dużych imprez, konferencji czy grillowania. Sprawdzi się również na budowie.

Stół cateringowy prostokątny jest dostosowany do warunków zewnętrznych, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Blat wykonany jest z polietylenu i zawiera inhibitory promieni UV, dzięki czemu stół zachowuje swój oryginalny czarny kolor. Dodatkowo blat jest łatwy w konserwacji i odporny na zabrudzenia. Nogi oraz rama wykonane są ze stali pokrytej farbą nanoszoną proszkowo. Taka technologia sprawia, że nogi oraz rama są odporne na rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne. Po rozłożeniu specjalny mechanizm zapobiega nieoczekiwanemu złożeniu się stołu.

Krzesła zostały wprowadzone z sukcesem na rynek amerykański. Producent zadbał nie tylko o to, by stół był wytrzymały i stabilny – wielkie znaczenie mają również względy praktyczne. Składany stół prostokątny jest łatwy w konserwacji i odporny na zabrudzenia. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Trwałe i nowoczesne materiały są lekkie dlatego też po złożeniu łatwo stół przenieść przy pomocy wygodnej rączki.
Prostokątny stół cateringowy spełnia normy ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli. Ma 10 letnią gwarancję.

Użytek profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych o wysokim natężeniu. Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania przekracza 25 godzin. Gwarancja ta ma zastosowanie w przypadku użytkowania sprzętu przez profesjonalnego/komercyjnego użytkownika.

Zamawiając Stół cateringowy rozkładany do piętrowania 183 cm czarny otrzymują Państwo:

  • Klasa: do użytku komercyjnego
  • Materiał blatu stołu: polietylen o wysokiej gęstości
  • Grubość blatu: 51 mm
  • Materiał ramy: stal malowana proszkowo
  • Średnica nogi: 28 mm
  • Styl nogi: zakrzywiony
  • Kolor blatu: czarny

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

  • długość: 182,8 cm
  • szerokość: 76,2 cm
  • głębokość: 73,6 cm

Wymiary (stół złożony): 182,8 cm x 76,2 cm x 5,0 cm

Waga: 13,9 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest gotowe do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku profesjonalnego objęte są 10-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 stół bankietowy rozkładany stół rozkładany bankietowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×