Stół cateringowy ze składanym blatem 183 cm biały granit

299 zł

Produkt niedostępny

kod: 15496

Opinie klientów (1) ↓

Opis produktu

Organizując imprezy plenerowe, konferencje czy spotkania rodzinne trzeba zadbać o to, by goście mogli wygodnie usiąść i mieli wystarczająco dużo swobody. Stół prostokątny składany w pół 183 cm będzie idealny do tego, by każda impreza się udała. Duży blat pozwoli na wygodne rozmieszczenie gości.

Popularne na amerykańskim rynku stoły z tworzywa są praktyczne i funkcjonalne z wielu powodów. Projektując je, zadbano o każdy detal. Z jednej strony stół jest bardzo wytrzymały. Blat z polietylenu zawiera inhibitory promieniowania UV, dzięki czemu biało-granitowy kolor zawsze będzie intensywny. Blat jest również łatwy w konserwacji ponieważ jest odporny na zabrudzenia. Stalowe rama oraz nogi są malowane proszkowo, co zapewnia odporność na rdzę i na uszkodzenia mechaniczne. Po rozłożeniu stół jest zabezpieczony przed nieoczekiwanym złożeniem.

Z drugiej strony stół cateringowy składany jest bardzo praktyczny. W bardzo prosty sposób można go złożyć na pół. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i zawsze może być pod ręką w przypadku nieoczekiwanych gości. Nowoczesne materiały poza tym, że są bardzo wytrzymałe, są również lekkie. Dlatego też stół można przenieść samemu za pomocą wygodnej rączki.

Użytek pół-profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych (w sposób intensywny – w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin.

Zamawiając Stół cateringowy ze składanym blatem 183 cm biały granit otrzymują Państwo:

 • Typ stołu: pół profesjonalny
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 38 mm
 • Materiał ramy: stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 25 mm
 • Styl nogi: klepsydra
 • Kolor blatu: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

Długość: 182,8 cm
Wysokość: 73,6 cm
Głębokość: 76,2 cm
Wymiary (stół złożony): 93,1 cm x 76,2 cm x 7,8 cm

Waga: 12,4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest złożony w paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkty do użytku pół-profesjonalnego objęte są 2-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • ZOFIA

  BARDZO DOBRY WSZYSKO JEST SUPER

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x