Stół cateringowy ze składanym blatem 244 cm

469 zł

Produkt niedostępny

kod: 15488

Opis produktu

Wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości stół cateringowy składany prostokątny jest bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne, a jednocześnie jest lżejszy i bardziej wytrzymały od stołu drewnianego. Stół dostosowany jest do warunków zewnętrznych.

Solidna konstrukcja oparta jest na opatentowanej przez producenta ramie, która zapewnia stabilność stołu. Rama jest chroniona dzięki malowanym proszkowo wodoodpornym wykończeniom. Blat cateringowego składanego stołu w kolorze biało-granitowym jest bardzo wytrzymały i odporny na zabrudzenia. Zawiera inhibitory promieni UV, dzięki czemu kolor blatu nie blaknie. Stół wyposażono w specjalne zabezpieczenia, które chronią przed przypadkowym złożeniem.

Stół składany cateringowy prostokątny jest bardzo wytrzymały i udźwignie ciężar do 500 kg. Tego rodzaju stół przyda się podczas dużych imprez biznesowych, rodzinnych, również jako stół do sali konferencyjnej. Szeroko rozstawione nogi zapewniają stabilność.

Przy projektowaniu tego stołu amerykański producent założył, że ma on być wygodny dla wszystkich. Stół z tworzywa jest bardzo łatwy w składaniu i rozkładaniu oraz konserwacji. Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca, więc jest też praktyczny, ponieważ łatwo go przechowywać.

Prostokątny stół cateringowy spełnia normy ANSI/BIFMA – określające standardy trwałości mebli.

Użytek pół-profesjonalny - dotyczy produktów, których przeznaczenie dopuszcza użytkowanie ich w miejscach publicznych (w sposób intensywny – w warunkach domowych lub w miejscach komercyjnych o niskim natężeniu). Ogólnie przyjęty tygodniowy czas użytkowania produktów pół-komercyjnych nie przekracza 25 godzin. 

Zamawiając Stół cateringowy ze składanym blatem 244 cm otrzymują Państwo:

 • Klasa: do użytku półkomercyjnego
 • Materiał blatu stołu: polietylen wysokiej gęstości
 • Grubość blatu: 42 mm
 • Materiał ramy: Stal malowana proszkowo
 • Średnica nogi: 25 mm
 • Styl nogi: podwójnie mostkowany
 • Kolor blatu: biały granit
 • Kolor ramy: szary

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary (po rozłożeniu):

 • długość: 244,5 cm
 • szerokość: 76,1 cm
 • wysokość: 73,6 cm

Wymiary (stół złożony): 124,9 cm x 76,1 cm x 8,7 cm

Waga: 17,2 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa przez firmę kurierską w ubezpieczonej przesyłce. Stół jest gotowy do użycia po rozpakowaniu. Nie trzeba nic skręcać, ani dodatkowo montować.

Gwarancja:

Produkty do użytku pół-profesjonalnego objęte są 2-letnim okresem ograniczonej gwarancji. Gwarancja ta dotyczy produktów użytkowanych, składowanych i transportowanych w sposób właściwy, zgodny z zaleceniami producenta. Obejmuje takie części jak blat stołu, siedzisko czy konstrukcję ramy. Nie obejmuje naturalnego zużycia powierzchni i uszkodzeń mechanicznych.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • m

  towar zgodny z opisem, szybka dostawa

 • slawek

  zakup ok. parametry produktu spełniają moje oczekiwania

Wyszukiwania powiązane z produktem:

stół cateringowy bankietowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×