Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI

(kod: 13776) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox

Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI stanowi dodatkowy element biurowy usprawniający pracę na komputerze stacjonarnym, na powierzchni półki można umieścić klawiaturę komputera. Element blokujący zapobiega niekontrolowanemu jej spadnięciu ... pełny opis
160 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 13776

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 61
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 8,5
Kolor szary
Długośc[cm] 61
Głębokość[cm] 40
Wysokość[cm] 8,5

Opis produktu

Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI stanowi dodatkowy element biurowy usprawniający pracę na komputerze stacjonarnym, na powierzchni półki można umieścić klawiaturę komputera. Element blokujący zapobiega niekontrolowanemu jej spadnięciu w przypadku przypadkowego zaczepienia o kabel zasilający.

Mocowanie półki Svenbox C 01 SI odbywa się w czterech punktach dzięki czemu nie ma obaw, iż półka ta może ulec oberwaniu podczas użytkowania.

Półka dedykowana jest do wszystkich biurek z kolekcji SVENBOX ECHO, EKO, VIK oraz ART, jej montaż jest możliwy w dowolnym miejscu na załączone do półki wkręty. 

Kolor półki to aluminium 09.

Wymiary elementów zestawu:

Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 61
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 8,5
Kolor szary
Długośc[cm] 61
Głębokość[cm] 40
Wysokość[cm] 8,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.