Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI

(kod: 13776) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
160 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 13776

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 61
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 8,5
Kolor szary
Długośc[cm] 61
Głębokość[cm] 40
Wysokość[cm] 8,5

Opis produktu

Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI stanowi dodatkowy element biurowy usprawniający pracę na komputerze stacjonarnym, na powierzchni półki można umieścić klawiaturę komputera. Element blokujący zapobiega niekontrolowanemu jej spadnięciu w przypadku przypadkowego zaczepienia o kabel zasilający.

Mocowanie półki Svenbox C 01 SI odbywa się w czterech punktach dzięki czemu nie ma obaw, iż półka ta może ulec oberwaniu podczas użytkowania.

Półka dedykowana jest do wszystkich biurek z kolekcji SVENBOX ECHO, EKO, VIK oraz ART, jej montaż jest możliwy w dowolnym miejscu na załączone do półki wkręty. 

Kolor półki to aluminium 09.

Wymiary elementów zestawu:

Półka pod klawiaturę Svenbox C01SI wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 61
Głębokość [cm] 40
Wysokość [cm] 8,5
Kolor szary
Długośc[cm] 61
Głębokość[cm] 40
Wysokość[cm] 8,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×