Regał Svenbox H12

Regał Svenbox H 12
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 03776) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
  • calvados
  • olcha
  • buk

Regał Svenbox H12 to elegancki, stabilny i solidny regał biurowy Svenbox H 12 w kolorze buku, calvadosa lub olchy wykonany został z trwałej płyty melaminowej o grubości 28mm. Krawędzie zabezpieczone zostały trwałym, 2-milimetrowym obr... pełny opis
271 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 03776

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 77,7
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 77,7
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Regał Svenbox H12 to elegancki, stabilny i solidny regał biurowy Svenbox H 12 w kolorze buku, calvadosa lub olchy wykonany został z trwałej płyty melaminowej o grubości 28mm. Krawędzie zabezpieczone zostały trwałym, 2-milimetrowym obrzeżem PVC w tym samym odcieniu, dzięki czemu regał jest trwały oraz prezentuje się niezwykle efektownie.

Półki regału Svenbox H 12 za pomocą specjalnych złączy zostały zabezpieczone przed wypadnięciem, co umożliwia bezpieczne użytkowanie regału H 12. Ponadto jest bardzo pojemny - posiada 2 obszerne powierzchnie segregatorowe, na których zmieszczą się zarówno książki, segregatory, jak i dokumenty.

Dzięki klasycznej kolorystyce regał firmy Svenbox sprawdzi się idealnie w różnego rodzaju biurach, gabinetach, jak również w mieszkaniach w roli uzupełnienia domowej biblioteczki.

Korpusy są uniwersalne. Posiadają one w standardzie nawiercenia na zawiasy w bokach jak również napunktowane otwory na blaszki kątowe w wieńcach dolnych i górnych.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox H12

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox H 12

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 77,7
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 77,7
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.