Dla gmin i instytucji publicznych oferujemy odroczony termin płatności - FV po dostawie. Zadzwoń 22 378 32 00

Dla gmin i instytucji publicznych oferujemy odroczony termin płatności - FV po dostawie. Zadzwoń 22 378 32 00

Małe biurko narożne Svenbox Invest VBM025

(kod: 15658) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
705 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 35,25zł

  • Wysyłka w 10 do 15 dni
  • kod: 15658

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Prawy
Boki puste
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Niewielkie biurko narożne Svenbox VBM025 sprawdzi się równie dobrze w małych przestrzeniach biurowych jak i tych większych przeznaczonych na wiele stanowisk pracy.

Małe biurko narożne można ustawiać na wiele sposobów. Można ustawić je w rogu pomieszczenia bezpośrednio przy ścianie  lub zestawiać razem, tworząc tzw. „wyspy” dla pracowników. Biurko jest praktyczne ze względu na swoje niewielkie rozmiary, ale również ze względu na komfort pracy. Stosunkowo duży blat wykonano z odpornej na zniszczenia płyty melaminowanej. Do wyboru jest blat o grubości 28 mm w kolorze buku i orzecha nizinnego oraz blat o grubości 25 mm w kolorze klonu jersey. Krawędź blatu zabezpieczono przed obiciami listwą PVC o grubości 2 mm, która spełnia również estetyczny element wykończeniowy.

Nogi oraz konstrukcja narożnego biurka Svenbox VBM025 wykonane są z metalu malowanego proszkowo. Dzięki temu jest ono odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nogi są regulowane co daje możliwość ustawienia biurka na nierównych powierzchniach oraz dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

Małe biurko narożne wyposażono także w specjalną osłonkę z płyty melaminowanej o grubości 18 mm pomalowanej na popielaty kolor.

Wielkim atutem biurka są dwa otwory przelotowe na kable o średnicy 6 cm, które pomagają ułożyć kable tak, by nie przeszkadzały w pracy. Opcją dodatkową są specjalne kanały kablowe, dzięki którym można zupełnie ukryć kable.

Zobacz także powiązane: Svenbox biurka biurowe, Svenbox Invest, biurka biurowe opinie

Wymiary elementów zestawu:

VBM025 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Prawy
Boki puste
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×