Dla gmin i instytucji publicznych oferujemy odroczony termin płatności - FV po dostawie. Zadzwoń 22 378 32 00

Dla gmin i instytucji publicznych oferujemy odroczony termin płatności - FV po dostawie. Zadzwoń 22 378 32 00

Biurko w kształcie litery L Svenbox Invest VBM026

(kod: 15659) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
705 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 35,25zł

  • Wysyłka do 7 tygodni
  • kod: 15659

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki puste
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko w kształcie litery L to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można komfortowo pracować przez wiele godzin. Duża powierzchnia użytkowa pozwala na optymalną organizację najbliższej przestrzeni.

Blat biurka Svenbox VBM026 wykonano z płyty melaminowanej, która jest odporna na zadrapania czy ścieranie. Poza tym zachowuje naturalną strukturę drewna. Blat w kolorach orzecha nizinnego oraz buku ma grubość 28 mm, natomiast w kolorze klonu jersey jest 25 milimetrowy. Krawędź blatu estetycznie wykończono listw PVC o grubości 2 mm, która chroni blat przed obiciami.

Biurko w kształcie litery L wyposażono także w specjalną przednią osłonkę z płyty melaminowanej o grubości 18 mm pomalowanej na popielaty kolor.

Konstrukcja biurka w kształcie litery L wykonana jest z pomalowanego proszkowo metalu. W ten sposób uodporniona jest przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nogi biurka są regulowane co daje szansę na ustawianie biurek w tzw. „wyspy” pracownicze. Dodatkowo dzięki regulacji można ustawić biurko nawet na nierównych powierzchniach oraz dostosować wysokość do indywidualnych potrzeb.

Częstym problemem w pracy przy biurku są kable pozostawione w nieładzie. Biurko Svenbox VBM026 rozwiązuje ten problem. W blacie biurka znajdują się dwa otwory przelotowe na kable o średnicy 6 cm. W dodatkowej opcji można wybrać specjalny kanał na kable montowany w nogach biurka.

Wymiary elementów zestawu:

VMB026 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki puste
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×