Kształtowe biurko Svenbox Invest VBM048

(kod: 15661) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
689 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 34,44zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15661

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki puste
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Solidne i stabilne kształtowe biurko Svenbox VBM048 świetnie sprawdzi się w biurach i gabinetach. Duża powierzchnia blatu zapewnia komfortowe warunki pracy i możliwość optymalnej organizacji przestrzeni.

Duży blat kształtowego biurka wykonany jest z wytrzymałej i odpornej na ścieranie, zarysowania oraz zadrapania płyty melaminowanej. Kolor blatu można wybrać pomiędzy orzechem nizinnym, bukiem oraz klonem jersey. W kolorach buku i orzecha blat ma 28 mm grubości, natomiast blat klonowy 25 mm. Krawędzie blatu estetycznie wykończono, odporną na obicia listwą PVC o grubości 2 mm.

Kształtowe biurko wyposażone jest również w specjalną blendę zasłaniającą nogi pracownika. Blenda wykonana jest z 18 milimetrowej grubości płyty melaminowanej i jest w kolorze popielatym.

Część metalowa biurka kształtowego Svenbox VBM048 została zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi poprzez malowanie proszkowe. Metalowe nogi można regulować do wysokości odpowiadającej indywidualnym warunkom. Dzięki regulacji można ustawić biurko nawet na nierównych powierzchniach.

W blacie biurka znajdują się dwa praktyczne otwory przelotowe o średnicy 6 cm. Dzięki nim można ułożyć kable tak, by nie przeszkadzały w pracy. Bardzo praktyczną opcją jest możliwość domontowania specjalnego kanału na kable, w którym można schować okablowanie.

Wymiary elementów zestawu:

VBM048 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki puste
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×