Dla gmin i instytucji publicznych oferujemy odroczony termin płatności - FV po dostawie. Zadzwoń 22 378 32 00

Dla gmin i instytucji publicznych oferujemy odroczony termin płatności - FV po dostawie. Zadzwoń 22 378 32 00

Duże biurko proste Svenbox Invest VBM076

(kod: 15657) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
561 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 36,00zł

  • Wysyłka do 7 tygodni
  • kod: 15657

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko proste Svenbox VBM076 charakteryzuje się dużą powierzchnią użytkową. Blat o szerokości 160 cm zapewnia komfortowe warunki pracy dzięki możliwości optymalnej organizacji najbliższej przestrzeni.

Duże biurko proste Svenbox VBM076 to połączenie elementów metalowych z płytą zachowującą naturalną strukturę drewna. Blat wykonany jest z odpornej na zadrapania i ścieranie płyty melaminowanej. Grubość płyty w kolorze orzecha nizinnego oraz buku jest 28 milimetrowa. Blat w kolorze klonu jersey jest 25 milimetrowy. Krawędzie blatu zabezpieczone są estetyczną listwą PVC o grubości 2 mm.

Metalowe nogi oraz cała konstrukcja dużego biurka prostego pomalowana jest proszkowo, dzięki czemu biurko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nogi można regulować dostosowując je do powierzchni oraz do indywidualnych potrzeb.

Prosta forma dużego biurka może zwodzić. Wydawałoby się, że jedynym praktycznym elementem jest szeroki na 160 cm blat. Jednak niezwykle istotne są również rozwiązania, które pomagają jeszcze lepiej zorganizować pracę. Blat wyposażono w dwa przelotowe otwory o średnicy 6 cm. Dzięki nim można estetycznie ułożyć kable. Opcją dodatkową jest kanał na kable, który montowany jest w nogach biurka. W ten sposób kable zostaną ukryte i  nie będą przeszkadzały w pracy.

Wymiary elementów zestawu:

VBM076 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Andrzej

    Solidne biurko. Krawędzie blatu bardzo dobrze oklejone, blat gruby solidny. Stabilne, nie chwieje się. Idealne jako biurko pod komputer z większą ilością monitorów.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×