Narożny regał biurowy Svenbox Invest VH05

(kod: 15669) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
894 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 44,70zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15669

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Narożny regał biurowy Svenbox VH05 jest efektownym elementem wyposażania powierzchni biurowych. Bardzo pojemny regał jest przeznaczony do postawienia w rogach pomieszczeń, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Regał biurowy Svenbox VH05 wykonano z solidnej i wytrzymałej płyty melaminowanej. Wieniec dolny oraz górny w kolorze buku i orzecha nizinnego mają 28 mm grubości. Wieńce w kolorze klonu jersey 25 mm. Boki regału są w kolorze popielatym i mają grubość 18 mm. Tył szafy stanowi płyta o grubości 3 mm i nie jest wykończona płytą PVC, dlatego też regał jest przeznaczony do stawiania pod ścianą. Elementy widoczne narożnego regału biurowego wykończono listwą PVC o grubości 2 mm. Położono ją na krawędziach regału po to, by zabezpieczała mebel przed obiciami.

Wewnątrz regału znajduje się aż 5 powierzchni przeznaczonych na książki czy segregatory. Praktycznym aspektem mebla są regulowane nóżki, które pozwalają na ustawienie go na nierównych powierzchniach.

Wymiary elementów zestawu:

VH05 wymiary

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×