Niski regał biurowy Svenbox Invest VH35

(kod: 15551) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
326 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15551

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 112,9
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 112,9
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Niewielki regał biurowy Svenbox VH35 będzie doskonałym uzupełnieniem wszelkich powierzchni biurowych czy gabinetowych.

Wieńce niskiego regału biurowego wykonano z odpornej na zadrapania i ścieranie płyty melaminowanej. Grubość płyty dla kolorów orzech nizinny i buk to 28 mm. W kolorze klonu jersey wieńce mają 25 mm grubości. Pozostałe elementy regału Svenbox VH35 są w kolorze popielatym i ich grubość wynosi 18 mm. Jedynie tylna ścianka ma grubość 3 mm i nie jest wykończona odporną na obicia trzy milimetrowej grubości listwą PVC. Dlatego też regał przeznaczony jest do stawiania pod ścianą. Krawędzie wieńców, półek oraz boków regału są wykończone taką listwą.

Wnętrze niskiego biurowego regału ma trzy powierzchnie, które można wykorzystać do przechowywania segregatorów lub książek. Górna część może być wykorzystana do postawienia na niej drukarki lub elementu dekoracyjnego.

Regał można dostosować do nierównych powierzchni dzięki regulowanym nóżkom.

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 112,9
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 112,9
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×