Regał biurowy półotwarty Svenbox Invest VH54

(kod: 15670) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
600 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 30,00zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15670

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Regał biurowy półotwarty Svenbox VH54 to estetyczny mebel, który spełnia kilka funkcji. Przede wszystkim można w nim przechowywać bieżące dokumenty w części otwartej. Dolna część zamykana będzie dobrym miejscem do przechowywania ważnych akt, które nie powinny być ogólnie dostępne.

Drzwiczki dolnej części półotwartego regału biurowego wykonano z wytrzymałej na zadrapania czy ścieranie płyty melaminowanej. Ich grubość wynosi 18 mm. Do drzwiczek dodano eleganckie satynowe uchwyty i zamek. Wieńce dolny i górny również są z płyty melaminowanej o grubości 25 mm lub 28 mm w zależności od wybranego koloru. Wieńce w kolorze orzecha nizinnego i buku mają 28 mm, a klonu jersey 25 mm. Boki regału są w kolorze popielatym i mają grubość 18 mm. Elementem wykończeniowym regału jest listwa PVC o grubości 2 mm znajdująca się na krawędziach płyt.

Tył regału biurowego półotwartego stanowi płyta o grubości 3 mm i nie jest wykończona listwą PVC, dlatego też regał jest przeznaczony do stawiania go pod ścianą.

Istotnym elementem regału biurowego jest możliwość regulacji jego wysokości. Regulowane nóżki dają możliwość dostosowania mebla do nierównych powierzchni.

Otwartą część górną można wyposażyć dodatkowo w przeszklone drzwiczki.

Wymiary elementów zestawu:

VH54 wymiary

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
  • wojas

    Polecam

  • witpld

    ok

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×