Regał otwarty Svenbox Invest VH55

(kod: 15671) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
  • calvados
  • olcha
  • buk/popiel
  • klon/popiel
  • orzech/popiel
  • buk - na zamówienie
  • 60,2 cm
  • 80,2 cm
  • 113 cm
  • 183 cm

Prosty i praktyczny regał otwarty Svenbox VH55 to idealne wyposażenie każdego biura i gabinetu. Wyposażony w pięć półek pomieści wiele segregatorów lub książek. Wieńce górny i dolny regału Svenbox VH55 wykonano z solidnej i wytr... pełny opis
456 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 30,71zł
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 15671

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Prosty i praktyczny regał otwarty Svenbox VH55 to idealne wyposażenie każdego biura i gabinetu. Wyposażony w pięć półek pomieści wiele segregatorów lub książek.

Wieńce górny i dolny regału Svenbox VH55 wykonano z solidnej i wytrzymałej na zarysowania płyty melaminowanej. Wieńce występują w kolorze orzecha nizinnego, buku (w tych kolorach grubość płyty wyosi 28 mm) oraz klonu jersey (grubość płyty 25 mm). Boki również wykonano z tej samej jakości co wieńce płyty melaminowanej. Są one w kolorze popielatym i mają grubość 18 mm. Krawędzie regału otwartego zabezpieczono przed obiciami listwą PVC o grubości 2 mm.

Z tyłu regału otwartego zamontowano płytę o grubości 3 mm i nie wykończono jej listwą PVC, dlatego też regał najlepiej stawiać pod ścianą.

Jeśli regał Svenbox będzie postawiony na nierównej powierzchni można go odpowiednio ustawić dzięki regulowanym nóżkom.

Wymiary elementów zestawu:

VH55 wymiary

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog i cennik mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.