Regał otwarty Svenbox Invest VH55

(kod: 15671) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
483 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 32,10zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15671

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Prosty i praktyczny regał otwarty Svenbox VH55 to idealne wyposażenie każdego biura i gabinetu. Wyposażony w pięć półek pomieści wiele segregatorów lub książek.

Wieńce górny i dolny regału Svenbox VH55 wykonano z solidnej i wytrzymałej na zarysowania płyty melaminowanej. Wieńce występują w kolorze orzecha nizinnego, buku (w tych kolorach grubość płyty wyosi 28 mm) oraz klonu jersey (grubość płyty 25 mm). Boki również wykonano z tej samej jakości co wieńce płyty melaminowanej. Są one w kolorze popielatym i mają grubość 18 mm. Krawędzie regału otwartego zabezpieczono przed obiciami listwą PVC o grubości 2 mm.

Z tyłu regału otwartego zamontowano płytę o grubości 3 mm i nie wykończono jej listwą PVC, dlatego też regał najlepiej stawiać pod ścianą.

Jeśli regał Svenbox będzie postawiony na nierównej powierzchni można go odpowiednio ustawić dzięki regulowanym nóżkom.

Wymiary elementów zestawu:

VH55 wymiary

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×