Regał wąski Svenbox Invest VH65

(kod: 15668) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
431 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 29,50zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15668

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Pojemny regał Svenbox VH65 to praktyczny mebel wyposażony w pięć półek oraz regulowane nóżki, dzięki którym można ustawić regał na nierównych powierzchniach.

Wąski regał Senbox VH65 to niezbędne wyposażenie każdego biura czy gabinetu. Przeznaczony na przechowywanie segregatorów lub książek regał wyprodukowano z odpornej na ścieranie i zarysowania płyty melaminowanej. Wieniec dolny i górny w kolorze buku i orzecha nizinnego ma 28 mm, natomiast w kolorze klonu jersey 25 mm. Boki regału to płyta melaminowana o grubości 18 mm i występuje w kolorze popielatym. Tył stanowi płyta o grubości 3 mm.

Całość regału wąskiego wykończona jest estetyczną listwą PVC, która zabezpiecza krawędzie regału przed obiciami. Płyta tylna wąskiego regału nie jest wykończona listwą, dlatego też regał jest przeznaczony do stawiania pod ścianą.

Wymiary elementów zestawu:

VH65 wymiary

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 183,3
Szerokość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 183,3
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×