KS027 Swing krzesło nowoczesne czarne tapicerowane

(kod: 17581) Świat Krzeseł
216 zł

Produkt niedostępny

kod: 17581

Opis produktu

Nowoczesne krzesło KS027 Swing tapicerowane w kolorze czarnym z metalowymi nogami. Jego wygląd sprawia, że jest to znakomita propozycja dla nowocześnie urządzonych wnętrz biur, sal konferencyjnych, domowych jadalni czy restauracji.

 

Siedzisko i oparcie wykonano z ekoskóry w kolorze czarnym. Elegancki wygląd sprawia, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Krzesło nowoczesne KS027 Swing opiera się na metalowym stelażu wykończonym chromowaniem. Nogi typu bujak są bardzo wytrzymałe i elastyczne.

Konstrukcja krzesła nowoczesnego nowoczesnego Swing waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów. Dzięki temu mamy mozliwość dowolnego przestawiania krzesła i pewność, że wytrzyma ono ciężar nawet wysokiego mężczyzny.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 99 cm
  • szerokość: 46 cm
  • głębokość: 48 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • waga krzesła: 4 kg
  • maksymalne obciążenie: 130 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i powiadomić biuro obsługi klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×