Szafa Logico Low Cabinet XL

(kod: 23204) KIS
359 zł

Produkt niedostępny

kod: 23204

Opis produktu

Szafa balkonowa Logico Low Cabinet XL to eleganckie rozwiązanie do wewnętrznych i zewnętrznych przestrzeni domowych. Szafa jest odporna na rdzę, więc doskonale sprawdzi się w miejscach o wyższej wilgotności. Schowek jest bardzo stabilny i solidny. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Efektowne wykończenie i czarno-szara kolorystyka gwarantują odpowiednio elegancki wygląd szafy narzędziowej.

W środku szafki narzędziowej Logico Low Cabinet XL znajdują się 2 półki o udźwigu do 25 kg każda. Półki można dowolnie ustawiać, możemy więc dopasować przestrzeń odpowiednio do naszych potrzeb. Drzwi szafy można dodatkowo zabezpieczyć kłódką, we własnym zakresie.

Idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń

Szafa balkonowa Logico Low Cabinet XL ma wysokość 93 cm, głębokość 54 cm i długość 89 cm. Grubość ścianek 1,5mm. Idealnie sprawdza się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach użytkowych, jak warsztaty, garaże, piwnice czy domki narzędziowe. Drzwi szafy posiadają praktyczne rączki, które pozwalają na wygodne otwieranie i zamykanie szafy. Szafa narzędziowa Logico Low Cabinet XL jest jednolita pod względem wzornictwa z innymi szafami z serii Logico.

Poniżej film prezentujący produkty z serii Logico

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 93 cm
  • głębokość: 54 cm
  • długość: 89 cm

Wymiary paczki:

  • długość: 95 cm
  • szerokość: 58 cm
  • wysokość: 31 cm
  • waga: 14 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×