Kup w ciągu: 5h 11m 40s - wyślemy jeszcze dziś

Szafa Logico Low Cabinet

(kod: 23207) KIS
239 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 21.02.2019
  • Zamów do: g. 11:00, czwartek, 21.02.2019
  • Pozostało: 5h 11min
  • kod: 23207

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Możliwość mocowania kłódki Tak
Półki Tak
Długość [cm] 65
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 97
Kolor czarny lub (i) szary
Materiał tworzywo sztuczne
Ilość półek 2

Opis produktu

Szafa balkonowa Logico Low Cabinet to świetne rozwiązanie do wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. Konstrukcja szafy jest solidna i stabilna. Mebel wykonany jest z tworzywa sztucznego, a co za tym idzie jest nierdzewny, więc dobrze sprawdzi się w przestrzeniach o wysokiej wilgotności. Efektowne wykończenie, utrzymane w odcieniach czerni i szarości, zapewnia odpowiednio elegancki wygląd szafy narzędziowej.

Wytrzymałe tworzywo i nowoczesny design

Szafka na narzędzia Logico Low Cabinet uzupełniona jest 2 półkami o wytrzymałości 15 kg każda. Półki można dowolnie ustawiać, dopasowując ich wysokość do naszych potrzeb. Dodatkowo istnieje możliwość montażu wewnątrz pojemników Tribac, które dodatkowo pomogą w uporządkowaniu przestrzeni. Drzwi szafki ogrodowej wyposażone są w eleganckie uchwyty, dzięki którym bardzo wygodnie zamyka się i otwiera szafę.

Idealna do mniejszych pomieszczeń

Szafa balkonowa Logico Low Cabinet jest wysoka na 97 cm, ma głębokość 65 cm i długość 45 cm. To doskonałe rozwiązanie do garaży, piwnic, pralni czy domków narzędziowych – szafa znakomicie sprawdza się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych. Istnieje możliwość zabezpieczenia drzwi szafy kłódką we własnym zakresie. Szafa Logico Low Cabinet posiada jednolite wzornictwo z innymi szafami narzędziowymi z serii Logico. Grubość ścianek 1,5mm

Poniżej film prezentujący serię Logico:

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 97 cm
  • głębokość: 45 cm
  • długość: 65 cm

Wymiary paczki:

  • długość: 80 cm
  • szerokość: 20 cm
  • wysokość: 46 cm

Kluczowe parametry:

Możliwość mocowania kłódki Tak
Półki Tak
Długość [cm] 65
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 97
Kolor czarny lub (i) szary
Materiał tworzywo sztuczne
Ilość półek 2

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×