Keter Store It Out Ultra – test pojemnej szafy ogrodowej

Szafa ogrodowa Store it out Ultra została wykonana przez znanego producenta mebli ogrodowych – firmę Keter. Skrzynia w wersji Ultra jest największym rozmiarem szaf z serii Store it out. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji schowka gwarantują solidną konstrukcję i doskonałe wykonanie z wielką dbałością o szczegóły. Model Store it out do złudzenia przypomina stylowy design typowy dla drewnianych budowli, jednak do jego produkcji wykorzystano praktyczne tworzywo sztuczne, które jest niezwykle wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu i nie wymaga impregnacji. Ponadto zastosowany materiał jest odporny na wilgoć oraz promieniowanie UV, dzięki czemu zapewni żywotność na lata.

Keter Store It Out Ultra


⇒ Atrakcyjny wygląd zewnętrzny

Szafa ogrodowa Store it out Ultra

Szafa ogrodowa Keter Store-It-Out-Ultra przeznaczona jest do użytkowania wszędzie tam gdzie potrzebujemy coś schować, może stać na balkonie, tarasie, na trawie czy na betonie. Ogromna pojemność Store it out ultra to ok. 2000 litrów, można schować w niej między innymi narzędzia ogrodowe, rowery, opony zimowe, sprzęt do grilla i inne wyposażenie. Bardzo ciekawą rzeczą jest fakt że skrzynia pomieści aż dwa pojemniki na śmieci o pojemności 360L każdy.

⇒Wysoka jakość wykonania

Szafa ogrodowa Keter Store It Out Ultra

Wygląd zewnętrzny skrzyni sprawia że do złudzenia przypomina jakby była wykonana z drewna, jednak do jej produkcji wykorzystano tworzywo sztuczne. Wysoka jakość wykonania sprawia że jest to materiał odporny na wodę oraz promieniowanie UV. Przewaga takiego materiału nad drewnem, sprawia że nie łuszczy się i nie wymaga drogiej oraz czasochłonnej impregnacji. Aby wyczyścić skrzynie wystarczy zwykła woda z dodatkiem małej ilości delikatnych środków czyszczących.

⇒ Mieści w sobie rowery

Keter szafa ogrodowa Ultra

Duża pojemność i dodatkowe funkcjonalności szafy Store it out Ultra pozwalają na wygodne przechowywanie wielu rowerów. Model Store-It-Out-Ultra pomieści nawet 2 rowery dla dorosłych i 2 dla dzieci. Aby wyprowadzić rower ze środka, wystarczy otworzyć podwójne drzwi. Ich szerokość mierzy ponad 151 cm, więc zarówno wprowadzanie, jak i wprowadzanie rowerów do skrzyni jest banalnie proste. Dodatkowe ułatwienie przy wymienionych czynnościach zagwarantują pochyłe progi skrzyni.

⇒Pochyły próg

Szafa narzędziowa Store It Out Ultra

Od spodu skrzyni znajduje się solidna podłoga, która chroni przechowywane wewnątrz przedmioty przed błotem, wilgocią i działaniem gryzoni. Brzeg podłogi z pochyłym progiem ułatwia wprowadzanie i wyprowadzanie rowerów oraz wszelkich pojemników na kółkach, w tym dużych kubłów na śmieci.

⇒ Szafa ogrodowa Keter Store It Out Ultra mieści 2 standardowe kubły

Schowek Store It Out Ultra Keter

Szafa Store it out Ultra mieści w sobie 2 kubły o pojemności 360L każdy. Zobacz również mniejsze szafy z serii Store-It-Out. Do kubłów na śmieci możemy przymocować specjalne łańcuchy, które po odpowiednim montażu, podnoszą pokrywę szafy wraz z klapami pojemników na śmieci. Pochyły próg ułatwi wprowadzanie i wyprowadzanie kubłów, a odpowiednia wentylacja pozwoli uchronić wnętrze przed nieprzyjemnych zapachem.

⇒ Hydrauliczne wspomaganie otwierania klapy

Siłowniki Keter Store it out Ultra

Hydrauliczne wspomaganie otwierania górnego wieka szafy store it out ultra, gwarantuje łatwy dostęp do środka. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest możliwość otwierania samego wieka, bez otwierania drzwiczek.

⇒ Zamknięcie na skobel

Zamknięcie Store it out Ultra

Zamknięcie skrzyni Store it out Ultra na skobel, czyli specjalną zasuwkę sprawia, że drzwi nie otworzą się nawet podczas silnego wiatru. Istnieje również możliwość zamknięcia skrzyni z użyciem kłódki. Jeśli chcemy zabezpieczyć zawartość szafy przed niechcianymi gośćmi, warto wybrać zamknięte domku na kłódkę, którą należy nabyć poza zestawem. W ten sposób przechowywane przedmioty będą bezpieczne, zarówno podczas wietrznej pogody, jak i w nocy, na działce.

⇒ Możliwość otwierania samej klapy

Store it out Ultra Keter

Hydrauliczne wspomaganie pozwala na podnoszenie samej pokrywy skrzyni bez potrzeby otwierania drzwi. Wygodne otwieranie górnego wieka szafy Store it out Ultra, gwarantuje łatwy i szybki dostęp do jej środka.

⇒ Pomieści wszystko co potrzebujesz

Keter szafa Store it out ultra

Szafa ogrodowa Keter Store It Out Ultra pomieści pudełko o wymiarach 41 x 132 x 114 cm. Ponadto we wnętrzu zastosowano specjalne wycięcia, które umożliwiają zamontowanie półek – wystarczy dociąć deskę na odpowiedni wymiar, by w uporządkowany sposób przechowywać mniejsze przedmioty. Duża pojemność, możliwość montażu półek i odporność na warunki atmosferyczne sprawiają, że szafa Store it out Ultra pomieści wszystko, co potrzebujesz. Wnętrze o pojemności 2000 litrów można wypełnić np. narzędziami ogrodowymi, oponami, sprzętem do grilla i wieloma innymi przedmiotami. Odpowiednia szczelność, ochrona przed wodą oraz wentylacja, która zabezpiecza skrzynię przed występowaniem pleśni i grzybami, to także doskonałe warunki do przechowywania karmy dla zwierząt.

⇒Łatwy, intuicyjny montaż

Narzędzia do montażu Store it out Ultra

Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu, według załączonej do paczki instrukcji. Montaż szafy jest niezwykle szybki i prosty. Do złożenia szafy potrzebne będą: wkrętarko-wiertarka oraz śrubokręt. Przydadzą się także rękawice ochronne. Sugerowany jest montaż odbywający się przy udziale dwóch osób, w celu jeszcze sprawniejszego przebiegu prac. Całość prac montażowych zajmuje około godzinę.

⇒Czytelna instrukcja w języku polskim

Instrukcja Store it Out Ultra

Wszystkie elementy są oznaczone symbolami zgodnie z informacjami zawartymi w przejrzystej instrukcji montażu dołączonej do produktu. Dzięki czytelnej instrukcji montaż przebiega niezwykle sprawnie. Przy składania schowka najlepiej skorzystać z pomocy drugiej osoby, co jeszcze bardziej ułatwi montaż i skróci jego czas.Autor: Piotr z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

4 komentarze do wpisu “Keter Store It Out Ultra – test pojemnej szafy ogrodowej”
 1. Marta Marzec 25, 2018 at 08:58 #

  Czy skrzynia pomieści 6 rowerów? Ewentualnie czy jakaś inna by temu sprostała? Nie interesuje mnie domek tylko taka skrzynia :)

   
  • Meblobranie.pl Marzec 26, 2018 at 11:46 #

   Według deklaracji producenta “Model Store-It-Out-Ultra pomieści nawet 2 rowery dla dorosłych i 2 dla dzieci”. Jest to największa z dostępnych skrzyń, więc jeśli nie chce Pani kupować domku, mogę polecić jedynie zakup dwóch skrzyń.

    
 2. Elzbieta Lipiec 2, 2017 at 20:21 #

  Jaka jest cena skrzyni na rowery

   

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!